Zobrazeno 280x

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 281 times Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Roman Kolář a poslední změna proběhla 1 hodina, 43 minut. This post has been viewed 281 times

 • Autor
 •  Martin Viktora 
  Účastník

  Dovoluji si sem umístit speciálně jednen zajímavý workshop „Aplikace a nástroje pro praxi poradců a týmů“, který si osobně rozhodně nenechám na FINfestu 23/5/2018 ujít. Pozor, nejde o žádnou komerční přednášku, jde o vystoupení Marka Macury a sdílení jeho osobních zkušeností v oblastí aplikací pro zvyšování osobní efektivity.

  Osobně s tímto tématem mám také zkušenosti (celá moje firma jede bezpapírově na principu viruální kanceláře) a tak se půjdu podívat, jak to dělají jiní.:-)

  Aplikace a nástroje pro praxi finančních poradců a jejich týmů

  Aplikace, které používám: Google Calendar, Gmail, Todoist, Trello, Toggl, Dropbox, XMind, WhatsApp.

  Co používáte vy a k čemu?

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Marek Macura 
  Účastník

  Ja teda zkusim dorazit 🙋‍♂️ 😂.
  Premyslel jsem nad uzitecnymi vecmi pro poradce a majitele byznysu a na 15 min se asi nevejdeme 🙈, tak pokud bude po WS zajem, muzu neco treba i sepsat. Uvidime jestli nekdo prijde 😝.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  Dobrý den všem, rád bych poděkoval Martinovi Viktorovi za organizaci Finfestu a znovu připomněl, jak obrovsky se změnilo takové setkání od doby, kdy se nás potkalo doslova „několik kusů“. Za zlom považuji setkání v hotelu ILF, kde se počet účastníků zvednul někam přes stovku, včera, pokud mě paměť neklame, udával Martin číslo někdo kolem 600 lidí. K obsahu ještě něco napíšu později.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account