Zobrazeno 399x

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 400 times Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Petr Krajcigr a poslední změna proběhla 2 týdnů, 2 dny. This post has been viewed 400 times

• Autor
  •  Petr Krajcigr 
    Účastník

Nenašel jsem diskusi na téma společnosti Galibier Capital Arb. Výnos garantovaný, experti s komoditami sídlí v Honkongu, na 3 roky, Každý rok v průměru výnos 10%. Připadá mi to dost šílené.

Naše strategie je založena na dlouholetém výzkumu komoditních trhů, které spatřujeme jako neefektivní..
    ….Ve výsledku je zásadní jedna skutečnost, arbitrážní transakce je vždy uzavřena se ziskem. Do obchodu se vstupuje pouze tehdy, je-li na druhé straně subjekt, který pořízenou komoditu odkupuje. To znamená, že máme garantovaný zisk ve všech obchodech,
    které realizujeme.

Už jste se s tím setkali? Téměř 1% měsíčně :-)

0

0
    Přílohy:
    Pro zobrazení přilohy se musíte přihlásit.
     | Odpovědět privátně
  •  Štěpán Průcha 
    Účastník

Pane Krajcigre, zdá se, že už zde nikoho nebaví reagovat na stále podobné pohádky :-) Já za ně děkuji, zdaleka ne vše se ke mně dostane a jsem pak rád, když mohu reagovat na dotazy klientů díky znalosti těchto pseudo chytrých investic snáze.
    Musím uznat, že nabídka je graficky zpracována hezky.

1

0
     | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři

Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account