Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Martin Viktora a poslední změna proběhla 4 měsíců.

• Autor
  •  Martin Viktora 
    Účastník

Dovolím si upozornit na další zajímavou část programu konference FINfest (25/5/2017 v Praze – finfest.cz). Speciální sál je věnovám výhradně prodejním dovednostem. Můžete se těšit na tato vystoupení:

– 5 předpokladů pro úspěšné domluvení schůzky s klientem (M. Princ)

– Systémové řízení produkce (M. Skalický)

– Telefonování najisto díky videu (M. Princ)

– Důvěrou k dobré pověsti, k důvěře aktivním nasloucháním (M. Skalický)

– Prodej investic – jak se zorientovat v investiční džungli (O. Záruba)

Toto je program v jedno ze tří sálů. Musíte být u toho!:-)

Po omezenou dobu jsou pro uživatele Poradci-sobě.cz k dispozici zvýhodněné vstupenky (viz finfest.cz).

0

0
     | Napsat autorovi
  •  Jiří Vařečka 
    Účastník

Včera jsem byl na jiné akci, RISKfest, který také pořádal Martin, to bylo ve velkém sále ČNB, bylo to super, opravdu.

Překvapila mne ale nízká účast, nejen ze strany zdejších Poradců.

Avizovaný FINfest je již prostě tradicí a slouží nejen k našemu informačnímu obohacení, ale i k setkávání kolegů i od konkurenčních společností.

Já za sebe musím říci, že se rozhodně účastním i s částí mých spolupracovníků. Totéž doporučuji i ostatním.

Tak se těším na setkání 25.5.2017.

:-)

0

0
     | Napsat autorovi
    •  Martin Viktora 
      Účastník

Dobrý den, za mne účast na RISKfestu zcela dle očelávání (cca 150 lidí). RISKfest byl (a bude) specifický tím, že se soustřeďuje takřka výhradně na firemní finance… a to je prostě jiné téma než se řeší typicky zde na Poradcích… Žádné hypotéky, žádné investice, žádný život atd., naopak speciální témata jako pojištění pohledávek, odpovědnost firem…

FINfest je ale naopak určen pro retailové poradce a bude z tohoto důvodu výrazně „masovější“, jesti se to tak dá nazvat (očekávám účast 300-400 účastníků)… Už se moc těším!:-)

0

0
       | Napsat autorovi
  •  Miroslav Princ 
    Účastník

Zdravím všechny poradce. Už to bude můj druhý FINfest a tak děkuji za pozvání. Připravil jsem pozvánku pro účastníky, tak se podívejte: http://bit.ly/FFestInvite

0

0
     | Napsat autorovi
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři

Chcete zde mít své logo?

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

Create Account