Zobrazeno 929x

Štítky:  

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 930 times Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Průcha a poslední změna proběhla 3 týdnů, 4 dny. This post has been viewed 930 times

 • Autor
 •  Martin Viktora 
  Účastník

  Hodně se tu propíralo WSM. Z mých zdrojl mi přestaly chodit informace o dalším fungování. Nevíte někdo, co se aktuálně děje?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Štěpán Průcha 
  Účastník

  Od mého klienta mám odpověď starou týden, že peníze cca 200 tis. u nich nechal, ale další už rozhodně vkládat nebude. Zároveň mi řekl o klientech, kteří měli u WSM milionové částky (dva z nich asi znám, ti tam měli cca po 7 mil.), prý to „trochu trvalo“, ale peníze jim vyplaceny byly. Takže o ztrátách pořád ještě nemůže být řeč, pan Kubíček má nejspíše pravdu, když říká, že kdo požádal, ten byl vyplacen. Předpokládám, že se mu daří mít cash flow „investic“ pozitivní, jinak by k vyplácení docházet nemohlo. Možná je samozřejmě i druhá varianta, a sice že se jedná o dost divného, podezřelého, ale navýsost geniálního tvůrce robotů. Představoval jsem si rychlejší konec, ale i s tímto vývojem jsem počítal, viz předchozí diskuze.
  Co nového na státním zastupitelství? :-)

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Martin Viktora 
  Účastník

  Takže nějaké novinky… těžko je ověřit. Na facebooku vznikají klientské diskusní skupiny. někteří uvádějí, že od března nedostali vyplaceno ani korunu. Takže to vypadá na konec příběhu? Je zde prosím někdo, kdo WSM obhajoval? nebo někdo, kdo má více info a je ochoten se podělit? Případně prosím o soukromou zprávu.

  0

  0
  Přílohy:
  Pro zobrazení přilohy se musíte přihlásit.
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account