Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

Baví se dva závistiví pojišťováci: „Jak to ten Radek dělá, že uzavírá tolik životních pojištění?” „N..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

finanční poradenství

Finanční poradenství je tvrdý chlebíček. Poradce se neobejde bez rozsáhlých znalostí a bohatých zkušeností. Obojí naštěstí lze získat nejen dlouholetou prací, ale také pozorným nasloucháním zkušenějším. Chcete se naučit, jaké metody poradenství jsou nejrozšířenější, jaká pravidla je třeba dodržovat, které produkty se klientům doporučují v konkrétních situacích či jak se sestavuje finanční plán? Přispějte do diskusního fóra k této sekci!

franšízy_FINfest

FINfest Profi 2016: Kolik stojí bankovní franšíza (VIDEO)

Redakce  | 18. dubna 2017 | finanční poradenství, TV

Postavit franšízu ve finančním poradenství či v bance nemusí být levné. O jak dobrou investici jde? Jaké koncepty franšíz existují? Kolik franšíza stojí? A kolik může přinést? Sledujte diskusi předních poskytovatelů franšíz ve finančním poradenství. A jejich kritika Petra Stuchlíka.

0

brokerkongres_title

Budoucnost pojištění a investic představí Broker kongres. Zažijte ho online

Redakce  | 17. dubna 2017 | finanční poradenství

Rychlost, žádné zbytečné papírování, využití moderních technologií. To jsou trendy, které formují budoucnost finančního poradenství. Jak se tyto faktory projevují už nyní v pojištění a investicích, ukáže třináctý Broker kongres, který se koná ve čtvrtek 20. dubna v pražském Kongresovém centru U Hájků.  To nejdůležitější z programu bude přenášet online internetová televize FinTV. Kompletní seznam vystupujících na Broker kongresu najdete zde.

0

EFPA Konference

Odborné zkoušky úvěrových poradců s akreditací EFPA nastartovány

Redakce  | 13. dubna 2017 | finanční poradenství, Úvěry

Pracovníci největšího akreditovaného zkušebního centra EFPA ČR vypsali prvních 2000 míst na termínech zkoušek současně v 5 městech po celé ČR. V průběhu roku 2017 a 2018 bude dále vypsáno více než 300 termínů zkoušek pro více než 15 000 účastníků. Poradci navíc nemusí cestovat za splněním své povinnosti daleko – plánuje se více než 30 zkušebních míst po celé ČR.

0

franšízy_FINfest

FINfest: Franšízy do finančního poradenství – ano, či ne? (video)

Redakce  | 11. dubna 2017 | finanční poradenství, TV

Patří franšízy do finančního poradenství? Partners Financial Services si je pochvaluje, Broker Consulting je propaguje a zakládá. A Fincentrum se jim vyhýbá a hledá jiné cesty. Sledujte panelovou diskusi na téma franšíz ve finančním poradenství!

0

jirisindelar

USF: Zastoupení finančního poradenství na evropské úrovni posiluje

Redakce  | 10. dubna 2017 | finanční poradenství

Evropská federace finančních poradců a zprostředkovatelů (European Federation of Financial Intermediaries and Financial Advisers – FECIF), která je s více než 230 000 koncovými finančními zprostředkovateli největší oborovou asociací na evropské úrovni, si na svém březnovém zasedání ve Vídni zvolila nové vedení. Nové složení exekutivního týmu FECIF je výbornou zprávou především pro český finančně-poradenský trh, jehož reprezentant a zároveň předseda nejvýznamnějšího českého sdružení USF ČR Jiří Šindelář bude nově zastávat post místopředsedy představenstva FECIF.

0

podpis

Finanční poradce roku 2016 – kdo byl oceněn? A kdo dostal „anticenu“?

Redakce  | 6. dubna 2017 | finanční poradenství

V pátek 31. března došlo na konferenci Asociace finančních poradců v hotelu Populus v Praze k vyhlášení oceněných v soutěži Finanční poradce roku 2016, pořádané Asociací finančních poradců České republiky. Byla udělena tato ocenění:

3

Smlouva

Hlasujte o nejoblíbenějšího finančního poradce roku 2016!

Redakce  | 4. dubna 2017 | finanční poradenství

Asociace finančních poradců České republiky (AFP ČR) vyhlašuje hlasování o nejoblíbenějšího finančního poradce roku 2016. Hlasování probíhá na webu Poradci-sobě.cz, začíná 4. dubna 2017 a končí 30. dubna 2017. v 23:59. Každý z návštěvníků webu Poradci-sobě.cz má jeden hlas, k vícečetnému hlasování se nebude přihlížet (hlasy budou ignorovány). Hlasování se provádí napsáním jména, příjmení a servisní organizace daného poradce do níže uvedeného formuláře.

0

podpis

Certifikace EFA (European Financial Advisor) nově také na Slovensku

Redakce  | 3. dubna 2017 | finanční poradenství

V březnu 2017 položila pilotní skupina 15 účastníků základní kámen špičkové profesní kvalifikace EFA (European Financial Advisor) také na Slovensku. Pod odbornou garancí asociace AFISP (Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov) a v gesci EFPA ČR absolvují vrcholoví zástupci 4 členských společností přípravný kurz na zkoušku pro získání certifikace EFA a titulu Evropský finanční poradce.

0

penize

Akcie, nemovitosti, životní pojištění. Češi mají zapomenuté miliony korun

Redakce  | 20. března 2017 | finanční poradenství

Do konce loňského roku měli majitelé anonymních vkladních knížek, kterým již před lety skončila platnost, poslední možnost přihlásit se u České spořitelny o své peníze. Spořitelně nakonec zůstalo 1,78 miliardy korun, které si nikdo nevyzvedl, a tak je věnovala na charitu. Nejde o jediný případ, kdy se můžeme setkat se zapomenutými penězi, respektive s majetkem, ke kterému se majitelé nehlásí. Podívejte se na několik obvyklých příkladů.

0

soud

Mezinárodní den spotřebitelských práv připomíná: braňte svá práva!

Redakce  | 15. března 2017 | finanční poradenství

Patnáctý březen je Mezinárodním dnem spotřebitelských práv. Připomeňme si, na co by měli lidé pamatovat nejen při nakupování, ale také třeba v restauraci nebo na dovolené, aby se o svá práva zbytečně nepřipravili. Rozhoduje rychlost, pečlivost a důslednost s jakou svůj nárok uplatní a zároveň opatrnost při vybírání toho, s kým obchod uzavřou.

0

Kalendář akcí

<< Duben 2017 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Anketa

Kauza forexových robotů WSM

Nahrávání ... Nahrávání ...