Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

K Novotným zavítá obchodní zástupce a přemlouvá pana Novotného, aby si uzavřeli stavební spoření. „P..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

Investice

cesta

Smíšené fondy: zlatá střední cesta ke zhodnocení majetku

Obchodní informace | 14. února 2017 | Investice, TV

Jak se vypořádat s prostředím nízkých výnosů? Do kterých aktiv investovat? Co jsou to Multi-Asset investiční strategie? Sledujte prezentaci Miloše Langa z NN Investment Partners (videozáznam produktového workshopu z konference FINfest – listopad 2016)!

0

Miklasova

Fondem roku 2016 vyhlášen Fidelity – Asian High Yield Fund

Redakce  | 14. února 2017 | Investice

Absolutním vítězem sedmého ročníku analýzy českého investičního trhu „Fincentrum & Forbes Investice roku 2016“ zvolila odborná porota dluhopisový fond Fidelity Funds – Asian High Yield Fund USD. Za poslední tři roky přinesl tento fond investorům čistý nadvýnos ve výši 12,4 %. Kromě tohoto fondu zvítězil v kategorii investičních fondů další fond Fidelity International, Fidelity Fund – America Fund.

0

auto-interier

ČSOB Private Banking vede na trhu privátního bankovnictví v ČR

Redakce  | 7. února 2017 | Investice

ČSOB Private Banking obdržela počtvrté ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v České republice od Euromoney. Kromě celkového prvenství uspěla v dalších šesti kategoriích.

0

ČNB

ČNB: Třímilionová pokuta pro český Ertrag und Sicherheit!

Martin Viktora | 6. února 2017 | finanční poradenství, Investice

Společnost z rakouské skupiny E&S Holding podle rozhodnutí České národní banky nejednala s odbornou péčí a v zájmu svých klientů. Firma například nabízela nejrizikovější investiční nástroje důchodcům, neinformovala dostatečně o ceně služeb či o provizích a porušila povinnost jednat kvalifikovaně a čestně v nejlepším zájmu zákazníků. Na základě tohoto jednání byla investičnímu zprostředkovateli E&S Investments Czech Republic pravomocně udělena pokuta vy výši 3.000.000,- Kč.

0

ČNB

Intervence ČNB: Jdeme do finále aneb Co čekat od koruny?

Jan Bureš | 6. února 2017 | Investice

ČNB ponechala měnovou politiku na únorovém zasedání beze změny, ale představila vyšší inflační prognózu. My vzhledem k silnějším inflačním tlakům z domácí ekonomiky i ze zahraničí počítáme s tím, že centrální banka může ukončit intervence již v průběhu druhého čtvrtletí 2017. Myslíme si, že k ukončení může od konce března 2017 dojít teoreticky každý čtvrtek na zasedání bankovní rady, ze kterého se podle slov viceguvernéra vždy může stát zasedání měnově-politické.

0

robot

Investorům v ČSOB začnou pomáhat vzdálený bankéř i robot

Redakce  | 3. února 2017 | Investice

ČSOB, která poskytuje investiční řešení stovkám tisíc klientů, chystá od roku 2018 zavést novinku v podobě robotického poradenství (tzv. robo-advisory). Ještě letos se prémioví klienti mohou těšit na elektronickou podobu Investičního kompasu, analýzu klientského investičního portfolia, a plně funkční poradenství v rámci webového portálu ČSOB Investice. Díky portálu mohou navíc nově své investiční obchody uzavírat s bankéři na dálku, aniž by museli osobně zajít na pobočku.

0

creditas-logo

Banka CREDITAS vstupuje na trh s výhodným spořením a účtem zdarma

Redakce  | 2. ledna 2017 | Investice

Od ledna 2017 se CREDITAS oficiálně stává bankou. V nové nabídce se soustředí na produkty, kde chce výrazně posilovat podíl na trhu: běžný účet, spoření a transakce v cizích měnách. Velký zájem očekává banka kromě běžného účtu zejména o spořicí účet s celkovým úročením 1,1 % p.a., termínovaný vklad se sazbou až 2,5 % p.a.

0

amerika

Kapitálové trhy: rok 2017 bude obdobím amerického růstu

Redakce  | 8. prosince 2016 | Investice

Dominic Rossi, šéf akciových investic ve společnosti Fidelity, se domnívá, že jednoznačně nejlepším akciovým trhem v příštím roce budou Spojené státy. Fidelity předpovídá růst zisků ve výši 11,2 % a návratnost vlastního kapitálu ve výši 16,2 %. Vůdčí postavení budou v roce 2017 i nadále zaujímat vyspělé trhy, zejména evropské, oproti rozvíjejícím se trhům. Na jaké oblasti se mají investoři soustředit?

0

investice

Investice, nebo trading? Rozhodněte se podle pro a proti

Václav Pech | 2. prosince 2016 | Investice

Být investorem, nebo traderem? Takovou otázku si klade většina těch, kteří se rozhodli zhodnotit své prostředky na finančních trzích. Co je výhodnější? Univerzální odpověď neexistuje. Oba přístupy jsou odlišné, mají svá pro i proti a nehodí se pro každého. Mimo jiné záleží na tom, do jaké míry je člověk ochotný riskovat, nakolik aktivně se chce zhodnocování peněz věnovat a také jaká panuje situace na trhu. Nikdo také neříká, že se z investora nemůže stát obchodník nebo naopak, rozhodně se ale vyplatí udělat si předem obrázek o tom, co tyto role obnášejí.

1

trump

Donald Trump prezidentem aneb Jeden brexit nestačil

Aleš Prandstetter | 9. listopadu 2016 | Investice

Jako by letos nebylo na trzích politických šoků už dost. Stejně jako v případě brexitu se předvolební průzkumy nenaplnily a finanční trhy čekala ráno ledová sprcha. Investoři si v posledních dnech byli téměř jistí vítězstvím Hillary Clintonové, které předpovídaly skoro všechny poslední průzkumy, a na trzích panoval „klid před bouří“ – ceny rizikových aktiv, zejména akcií, rostly.

1

Kalendář akcí

<< Únor 2017 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Anketa

Kauza forexových robotů WSM

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední diskuze ve fóru