Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

“Minulý týden mojí ženě padlo do oka zrnko písku a po zákroku a hospitalizaci jsme doktorovi museli ..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

O projektu

Poradci-sobě.cz – to je docela samovysvětlující název, nemyslíte? :-)

Myslíme si, že na českém trhu dosud chyběl specializovaný komunitní profesní web pro finanční poradce, jak je to obvyklé na vyspělejších trzích. Jistě, máme tady přeci kvalitní finanční servery… Ty ale cílí převážně na klienty. Ale ruku na srdce: nepotřebujete si taky někdy mezi svými kolegy poklábosit třeba o interních profesních záležitostech, o kterých by někdy nemuseli úplně nutně číst všichni, kdo jdou náhodou kolem?

Základní cíle webu Poradci-sobě.cz:

 • Dát prostor k vyjádření všem, kteří ve světě finančního poradenství něco znamenají. Finančním poradcům, konzultantům, makéřům, investičním zprostředkovatelům, vázaným agentům nebo tipařům. Do poradenské komunity ale patří také finanční instituce, poradenské společnosti, jednotliví produktoví experti a další partneři, jejichž aktivity se poradců významně profesně dotýkají.
 • Vytvořit web, který je určen výhradně pro cech finančních poradců, a který je v nejlepším smyslu slova nezávislý
 • Umožnit kultivovanou výměnu názorů, prodejního know-how a zkušeností mezi poradci
 • Poskytovat takový informační servis, který pomůže při každodenní poradenské práci.

Co v žádném případě NENÍ cílem tohoto webu:

 • Žádné zbytečné příkopy mezi finančními poradci zastupujícími různé finanční instituce či poradenské společnosti. Všude je chleba o dvou kůrkách a žabomyší války poradenskému businessu nijak neprospívají…
 • Nechceme konkurovat zaběhlým finančním serverům! Velmi si jich vážíme a děkujeme jim, že i ony přispěly k rozvoji a kultivaci poradeneského businessu a k šíření finanční gramotnosti mezi klienty.
 • Žádné nefér výlevy, urážky, nadávky atd. směrem ke kolegům z vlastní branže! Ani když pracují pro konkurenci! Podobné postupy zde netolerujeme a budeme je postihovat.

Tak co, už víte „O projektu“ všechno, co jste chtěli vědět? Doufáme, že ano. Jestli přeci jen ne, napište nám na info@poradci-sobe.cz nebo si otevřete vlastní diskusi v diskusním fóru. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědí!

Partnerem tohoto portálu je webhosting ONEbit.cz. Webhosting ONEbit nabízí garantované služby s vysokou dostupností a kvalitním technickým zázemím a je tak bezpečným místem pro Vaši webovou prezentaci. Více informací naleznete zde.

  Kalendář akcí

  << Červenec 2017 >>
  PÚSČPSN
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6

  Anketa

  Kauza forexových robotů WSM

  Nahrávání ... Nahrávání ...