Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

Šéf hovoří k zaměstnancům: “Pořád si stěžujete že je krize, přitom byste měli být rádi, že máte tent..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

Pojištění

Pojištění je jedním ze základů finančního poradenství. Zajistit svůj majetek, rodinu i vlastní zdraví je nutností pro každého, kdo nechce spoléhat pouze na dobročinnost. Neštěstí nechodí po horách… Dobře klienta pojistit však není tak snadné, jak by se někdy mohlo zdát. Chcete-li poznat všechna tajemství oboru, na který lidé nejčastěji spoléhají, když mají nějaký problém, směřujte svůj zájem právě do této sekce. A nezapomeňte sledovat diskusi k této sekci!

praha

Pojištění nemovitosti v zimě. Stačí základ nebo je třeba připlatit?

Redakce  | 20. února 2017 | Pojištění

Letošní tuhá zima ukázala, že i v Česku dokáže toto roční období řádně potrápit majitele nemovitostí. Ačkoliv se u nás nesetkáme s lavinami, které by ohrožovaly lidská obydlí, příliš těžká sněhová pokrývka na střeše domu nebo mrazem potrhané vodovodní trubky jsou také závažné problémy, které potrápily nejednoho majitele. Ne vždy je ale proti těmto rizikům pojištěný, byť má na svou nemovitost pojistnou smlouvu uzavřenou.

0

panel-pojisteni

Videoseriál: Zregulované pojištění den poté. Nastává revoluce? (1/4)

Redakce  | 16. února 2017 | Pojištění, TV

Provize, pověst pojišťovnictví, demografie klientů, denní odškodné a další témata probere Ivan Špirakus v roli moderátora ve čtyřdílném videoseriálu z panelové diskuse konference FINfest Profi 2016. V prvním dílu odpoví představitelé významných životních pojišťoven na otázky týkající se budoucnosti životního pojištění.

1

podpis

Chování členů První klubové pojišťovny přineslo nejlevnější pojistky na trhu

Redakce  | 14. února 2017 | Pojištění

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna má za sebou rok ostrého provozu a čísla jasně ukazují, že sdílená ekonomika zcela mění principy pojištění. Členové se chovají zodpovědně, počet škod je ve srovnání s trhem několikanásobně nižší a proto mohou být nízké i ceny pojistek. Oproti nejlevnějším online nabídkám jednotlivých pojišťoven na trhu členové PKP v roce 2016 zaplatili zhruba o 42 procent méně, ve srovnání s průměrem trhu ušetřili téměř šedesát procent.

0

invalidita

AXA přichází s pojištěním PRO PŘÍPAD invalidity 3. stupně

Redakce  | 14. února 2017 | Pojištění

Počet státem přiznaných invalidních důchodů v populaci rok od roku roste a pojišťovna AXA ČR a SR se rozhodla na tento trend reagovat – jako první na českém a slovenském trhu přichází se samostatným produktem pojištění pro případ invalidity 3. stupně (o 70 % a více) následkem civilizačních onemocnění InPLUS.

1

odvarko

S ředitelem interního obchodu o přechodu z odlišného oboru, o budování sítě a o MetLife

Obchodní informace | 10. února 2017 | Pojištění

Do oboru přišel z naprosto odlišného oboru. Dnes šéfuje internímu obchodu v pojišťovně. Proč se rozhodl pro tuto profesní změnu? Jaké má v profesní ambice v oblasti obchodu a náboru? Co je podle jeho názoru bolavou patou pojišťoven? Čtěte rozhovor s Martinem Odvárkem, ředitelem interní sítě MetLife!

0

duchodce

Aegon Care – první pojištění pro cílovou skupinu 45+

Obchodní informace | 9. února 2017 | Pojištění, TV

1 ze 4 dospělých se do 80 let stane závislým na pomoci druhých. Aegon jako první v ČR přináší pojištění dlouhodobé péče. Seznamte se s produktem Aegon Care tady a dnes (videozáznam produktového workshopu z konference FINfest - listopad 2016) .

0

hospitalizace

Pět rad, jak se dobře pojistit proti rakovině

Dušan Šídlo | 6. února 2017 | Pojištění

Zatímco ještě před pár lety bylo obtížné se proti rakovině pojistit, dnes je samostatné pojištění rakoviny v nabídce většiny pojišťoven. Podle čeho tyto pojistky porovnávat a na co si dát pozor?

0

dite

MONETA Money Bank nabízí novinku: pojištění dětí MetLife

Redakce  | 2. února 2017 | Pojištění

MONETA Money Bank rozšířila svoji nabídku pojištění. Nově totiž nabízí pojištění pro děti do 15 let od pojišťovny MetLife za pouhých 59 Kč měsíčně. V něm je zahrnuta pojistná ochrana dětí na trvalé úrazy, chirurgické zákroky a hospitalizaci. Součástí dětského pojištění je i pojistka dvou zákonných zástupců.

0

hypo-bydleni

Nepojištěných domácností a nemovitostí je v ČR více než v západní Evropě

Redakce  | 1. února 2017 | Pojištění

Zatímco pro obyvatele většiny západoevropských zemí jsou pojištění domácnosti a nemovitosti samozřejmostí, Češi se snad až příliš často spoléhají na to, že se jim problémy vyhnou. Alespoň tak to vyplývá z dlouhodobých průzkumů, jejichž výsledky pravidelně zveřejňuje Česká asociace pojišťoven. V současné době je v České republice pojištěna zhruba polovina domácností a pouhé dvě třetiny rodinných domů.

0

[Bez názvu]

Sníh, mráz a náledí. Kdy a po kom žádat při úrazu odškodnění?

Dušan Šídlo | 30. ledna 2017 | Pojištění

Letošní leden předvedl zimu, jaká už na mnoha místech České republiky dlouho nebyla. Tuhé mrazy, sníh a náledí dělají z této části roku z hlediska úrazů velmi rizikové období. Kromě méně vážných zranění, jako jsou podvrtnutí, dochází poměrně často i při běžném uklouznutí na chodníku ke komplikovaným zlomeninám, vážným poškozením páteře nebo hlavy. Zraněný však někdy neví, že může získat finanční odškodnění z různých zdrojů. Podívejte se, na koho by se měl v takových případech obrátit.  

0

Kalendář akcí

<< Únor 2017 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Anketa

Kauza forexových robotů WSM

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední diskuze ve fóru