Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

Největšího uznání se mi dostalo od jednoho Skota," prohlásil známý spisovatel. "Řekl: Váš poslední r..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

Pojištění

Pojištění je jedním ze základů finančního poradenství. Zajistit svůj majetek, rodinu i vlastní zdraví je nutností pro každého, kdo nechce spoléhat pouze na dobročinnost. Neštěstí nechodí po horách… Dobře klienta pojistit však není tak snadné, jak by se někdy mohlo zdát. Chcete-li poznat všechna tajemství oboru, na který lidé nejčastěji spoléhají, když mají nějaký problém, směřujte svůj zájem právě do této sekce. A nezapomeňte sledovat diskusi k této sekci!

cestovani

UNIQA: 10 tipů pro správné pojištění na cesty

Redakce  | 11. července 2017 | Pojištění

Než zamíříme za odpočinkem nebo poznáním do zahraničí, vyplatí se věnovat pozornost správnému pojištění. Stojí doslova pár korun, a jeho hodnota při potížích bude k nezaplacení. Aby klienta dostatečně chránilo, je třeba investovat čas do jeho výběru. A také vědět, jak ho využít v případě nečekané události. Následující desatero vychází ze zkušeností UNIQA pojišťovny za posledních pár let.

0

dovolena

Co si ohlídat u cestovního pojištění? Výluky, limity, odpovědnost

Redakce  | 5. července 2017 | Pojištění

Češi podniknou ročně přes šest milionů zahraničních cest. Průzkumy pojišťoven a bank ukazují, že přibližně čtyři pětiny Čechů vyrážejí do ciziny s určitou formou cestovního pojištění – ať už jednorázového, nebo dlouhodobého.  Pojišťovny pak ročně vyřídí více než 73 tisíc pojistných událostí z cestovního pojištění, převažují ty z léčebných výloh.

0

firma

Robot poradí přes Facebook s povinným ručením aut

Redakce  | 30. června 2017 | Pojištění

Na českém trhu se objevila doposud nezvyklá technologie, která nabízí možnost řešit pojištění vozidel prostřednictvím rozhovoru s robotem. Projekt iPov od startupového studia Point FM využil oblíbenosti aplikace Facebook Messenger – iPov bot lidem vyhledá nejnižší cenu a pomůže smlouvu uzavřít přímo v chatovacím okně, bez nutnosti chodit na pobočku pojišťovny.

0

dovolena-trhy

Jezdit na dovolenou bez pojištění není rozumné

Petr Gola | 28. června 2017 | Pojištění

Do celkových nákladů na dovolenou je vhodné vždy zakalkulovat výdaje za komerční cestovní pojištění. V žádném případě se u pojištění nejedná o zbytečnou platbu, i na pobytových zájezdech je možné se dostat do situací, kdy rodinu soukromé pojištění zachrání.

0

auto

Nejnižší limit při autopojištění nemusí vždy stačit, upozorňuje Allianz

Redakce  | 22. června 2017 | Pojištění

Zákonem stanovený nejnižší limit povinného ručení je 35 miliónů korun na škodách na majetku a 35 miliónů na škodách na zdraví. Ne vždy je tento limit dostatečný. Okřídlený vtip říká, že nejdražší havárii, jakou může řidič způsobit je, když nabourá do autobusu amerických právníků. Realita bývá často mnohem banálnější.

0

business pod kontrolou

Porce pojišťovacích novinek. Veřejnost rozhoduje o Pojišťovacím inovátorovi 2017

Redakce  | 16. června 2017 | Pojištění

Kvalita, komplexnost, promyšlenost i smysl pro detail letošních novinek ukazuje na dynamický rozvoj pojišťovnictví. V nominacích se sešlo široké spektrum zajímavých inovací. O nejlepší z nich rozhodne veřejnost v online hlasování od 13. června do 4. července 2017. Hlasovat můžete zde.

0

penize

Kapitálové životní pojištění je mrtvé, pojišťovny musí držet krok s konkurencí

Redakce  | 15. června 2017 | Pojištění

Do analýzy pojišťovacích produktů a služeb je zahrnuto celkem 18 pojišťoven. Agentura Datank, která za průzkumem stojí, vyhodnocuje všechny druhy nabízených produktů a služeb pojišťoven od online kalkulátorů, přes možnosti sjednávání pojištění, způsob platby až po doprovodné služby jako je zpětné volání.

0

kolo-bike

I cyklista by měl řešit pojištění, než šlápne do pedálů

Marek Seidl | 7. června 2017 | Pojištění

Blíží se léto a na českých silnicích přibývá cyklistů. Právě ti jsou jednou z nejohroženějších skupin účastníků silničního provozu a sami také řadu nehod zaviní. Jen loni policie vyšetřovala 2625 nehod zaviněných řidičem nemotorového vozidla, tedy nejčastěji cyklistou, při kterých zahynulo 24 lidí. V případě způsobení nehody řidičem se škody hradí z povinného ručení, na cyklisty se ale nic takového nevztahuje. Jak se v těchto případech mohou chránit?

1

terror

Allianz kryje riziko terorismu jak v životním, tak i v cestovním pojištění

Redakce  | 7. června 2017 | Pojištění

Teroristické útoky v zemích západní Evropy nutí lidi stále častěji uvažovat o pojištění proti této hrozbě. Allianz vnímá tyto obavy a v novém životním pojištění Allianz Život má i toto riziko zahrnuté. Nejenom cestovní, ale i životní pojištění totiž kromě běžných rizik kryje i případný teroristický útok, pokud se ho klient sám aktivně neúčastní.

0

dite

Co je třeba zvážit, než sjednáte pojištění dítěte

Redakce  | 1. června 2017 | Pojištění

U příležitosti Mezinárodního dne dětí přinášíme praktické tipy, jak postupovat při pojištění dětí, aby bylo přiměřené a Vaše potomky opravdu chránilo.

3

Kalendář akcí

<< Červenec 2017 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Anketa

Kauza forexových robotů WSM

Nahrávání ... Nahrávání ...