Rychle rosteme, proto potřebujeme do kamenných poboček Chytrého Honzy nové finanční specialisty s chutí uspět. Pobočky v Olomouci, Praze, Brně, Ústí nad Labem nebo třeba v Českých Budějovicích už nedočkavě čekají na nové talenty.

Libujeme si v inovacích, které našim poradcům zefektivňují práci, obklopujeme se moderními technologiemi, ale preferujeme osobní přístup, na všech úrovních komunikace napříč společností. DNA poboček odráží náš přístup k finančnímu poradenství – otevřenost, srozumitelnost, vřelost a využívání moderních technologií. To jsou atributy, na kterých stojí pobočky Chytrého Honzy.

Přidejte se na palubu moderní firmy, která ocení vaše nasazení a kde budou mít vaše nápady vždy zelenou. Máme pobočky po celé České republice, v každé z nich umíme ocenit vaše schopnosti.

CO NABÍZÍME?

PŘÍSUN NOVÝCH KLIENTŮ S REÁLNOU POPTÁVKOU

Díky soustavným online i offline marketingovým kampaním přichází na kamenné pobočky Chytrého Honzy klienti, kteří již reálně poptávají určitou finanční službu. Sami dobře víte, že pracovat s člověkem, který má zájem o konkrétní finanční produkt, je mnohem jednodušší.

ŠIROKÉ PORTFOLIO PRODUKTŮ

Pobočky Chytrého Honzy jsou místa, která klienti rádi navštěvují pro komplexní servis. Pokud jste například odborník na pojištění, můžete klientovi, mimo životní pojištění, sjednat rovnou online i pojištění majetku nebo cestovní pojištění. Získáte vyšší provizi a klienti se k vám budou rádi vracet s další poptávkou po finančních službách. Stálý klient = stálý příjem pro vás.

OSOBNÍ PŘÍSTUP A PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Prostředí poboček je příjemně domácké – pro vás i pro klienta. Žádná sterilita, žádná bariéra mezi vámi a klientem. Přetrvávající start-upovský duch je zárukou, že každý váš nápad dostane šanci. Nelibujeme si ve zbytečných formalitách. Preferujeme osobní přístup, na všech úrovních komunikace. Proto máte možnost kdykoli kontaktovat našeho CEO, Jiřího Patáka.

ŠPIČKOVÉ ONLINE NÁSTROJE

I konkurence nám závidí online sjednávání neživotního pojištění, třeba majetku nebo cestovního pojištění nebo hypotéční kalkulačku. Jednoduchost, přehlednost a hlavně rychlost, to jsou poznávací znaky online nástrojů, které můžete denně využívat.

SILNÝ BRAND V ZÁDECH

Chytrý Honza patří pod investiční společnosti Rockaway ( “tátu” ostřílených firem jako jsou např. Mall.cz, Heureka nebo Invia). Jsme inovátorská jednička – baví nás neotřelé nápady a díky tomu jsme vždy o krok před konkurencí. Nově příchozím specialistům věnujeme maximální pozornost. K dispozici je vám náš tým podpory, metodici, vlastní IT a právní oddělení, nově i Vzdělávací akademie.

 

Máte chuť přidat se k společnosti, kde jsou i finance zábava?
Uvítáme středoškolské vzdělání a alespoň dva roky praxe v oboru.
Sejdeme se na jedné z chytrých poboček.
Vyplňte formulář ZDE.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account