Asi věříte, že mít své články v novinách by byla vynikající reklama pro vaši vlastní poradenskou praxi. Ale také si asi myslíte, že to není reálné. V tomto článku se dozvíte, že to možné je. Nakonec, podívejte se sami, jak se to daří jednomu z vás. A nejen jemu. Dostanete nástroj, díky kterému budete mít váš první článek v novinách už příští měsíc. Pokud tedy používáte e-konzultant.

{+}

Okurky znamenají příležitost!

V létě nastává v médiích tzv. okurková sezóna, kdy se nic velkého neděje a kdy mají novináři fůru práce se sháněním námětů pro své každodenní psaní. A to je výborná příležitost pro vás! Můžete totiž snadno oslovit novináře z vašeho místního periodika a nabídnout jim pomoc. Můžete jim poskytnout celou sérii opravdu zajímavých textů, rad a tipů z oblasti osobních financí pro jejich čtenáře.

Jak přesvědčit redakci ke spolupráci?

Zavolejte redaktorovi přímo do redakce a vysvětlete, že jste profesionální finanční poradce a máte v zásobě sérii rad a tipů pro peněženky čtenářů daného periodika. Nejde samozřejmě o žádnou lacinou reklamu! Texty jsou obecné, nejmenují produkty, ale i tak dobře radí, jak zacházet s penězi. Nabídněte zaslání ukázkového textu (který najdete v administraci vašeho osobního klonu e-konzultanta). Vysvětlete, že svým VIP klientům podobné finanční rady zasíláte a váš klient vám řekl, že by to byly výborné články do novin. Proto voláte… Rovnou oznamte, že dotyčného redaktora také zařadíte na svůj distribuční seznam VIP klientů, kterým tyto zprávy posíláte (může se z odběru snadno odhlásit, když bude chtít).

E-konzultant pracuje za vás

Vložte email redaktora v administraci vašeho e-konzultanta do seznamu obesílaných klientů a pošlete mu hned text prvního článku z vašeho osobního klonu webu e-konzultant. Pokud se vám sám rovnou neozve se zpětnou vazbou, zavolejte za týden sami. Mezitím již redaktor obdrží první email(y) z vašeho webu a pozná, že jste profesionál. Velmi pravděpodobně opublikuje váš text (ukázka z konkrétních novin). Důležité: domluvte se, že pod článkem bude uvedeno vaše jméno a „autor je profesionální finanční poradce. Další rady a tipy najdete na www.VašeJméno.cz„.

Kontakty se budou hlásit samy

Texty článků k dispozici na vašem klonu webu e-konzultant jsou kvalitní a je jich dost, takže máte téměř jistotu, že nezůstane u jednoho článku a budete redakcí požádáni o publikaci dalších textů. Můžete si tak zajistit přísun dalších klientů, kteří se na webu budou registrovat pro odběr dalších textů a brzy vám sami zavolají s žádostí o finanční radu. Navíc je dost pravděpodobné, že se vaším klientem stane také dotyčný redaktor.

Nevěříte? Vyzkoušete malou ochutnávku.

Pokud absolutně nevěříte, pravděpodobně jste ještě neviděli web e-konzultant v akci. Vypadá na první pohled takto. A úplně stejně může vypadat i vaše osobní kopie. Klíčovou funkcionalitou je ovšem rozesílání emailů s radami, díky kterým vám klienti budou volat sami. Pokud chcete vidět, jaké emaily e-konzultant klientům vašim jménem bude posílat, dejte nám vědět níže. Zařadíme vás zkušebně do seznamu klientů, takže můžete vyzkoušet, jaké pocity budou mít vaši klienti, až tyto emaily budou dostávat od vás.

E-konzultant v číslech

  • Počet poradců, kteří tuto službu využívají: 151
  • Tito poradci posílají bez jakékoliv práce své finanční tipy automaticky na více než 20.000 klientů
  • Cena za měsíc provozu služby e-konzultant po slevě pro Poradci-sobě.cz: 600 Kč měsíčně (včetně DPH, další detaily zde)
  • Průměrná doba návratnost této investice: 1 měsíc

Máte zájem o „ochutnávku“?

Přejete si dočasně zařadit do distribučního seznamu, abyste viděli, jaké finanční rady a tipy mohou vašim kontaktům vaším jménem odcházet? Ze seznamu se lze snadno odhlásit…

[ochutnavka]

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account