Slunce na nás neodbytně dotírá na každém kroku. V ulicích města, za volantem auta, ale i při obědě na terase Vaší oblíbené restaurace. Právě proto se v letních měsících stávají brýle zcela nezbytným detailem. Jak však chránit svůj zrak a zároveň zůstat pravým gentlemanem? V Galardu jsme si tuto otázku položili a nyní Vám přinášíme několik rad, po jakých brýlích letošní léto sáhnout a jak z nich vytvořit elegantní doplněk.

GALARD logo-DRFG

 

Pánské zakázkové krejčovství Galard šije obleky a košile, přičemž obdobně jako špičkoví finanční poradci sází na kvalitu, tradici a blízký vztah s klienty. Kvalita použitých materiálů a poctivost krejčovského řemesla jsou předpokladem pro vystižení individuality každého muže a následně jeho dokonalý zážitek, který chce Galard svými oděvy mužům dopřávat.

Dopřejte si ho i Vy a sjednejte si schůzku s jedním z konzultantů Galardu.

Galard je členem investiční skupiny DRFG.

Sluneční brýle jsou určeny výhradně pro venkovní nošení. V kanceláři nebo při jednání je vyžadován oční kontakt a proto je vhodné brýle odložit. Stejně tak by pánové měli od tohoto módního doplňku upustit i při nošení formálního obleku. Sluneční brýle perfektně padnou k elegantnímu stylu, který vyžaduje košili nebo sako. Dále jsou vhodným doplněním tolik oblíbeného casual stylu.

Ray Ban – značka prověřená léty            

Sluneční brýle, na které nedají dopustit hvězdy stříbrného plátna – i tak se dá charakterizovat proslulá značka Ray Ban. Wayferer nebo Clubmaster jsou sázkou na jistotu již řadu let a ani s jinými modely nešlápnete vedle. Ray Ban jsou zkrátka investicí, která vám propůjčí elegantní vzhled a co je nejlepší, nikdy nevyjdou z módy.

Brýle Ray Ban
(Zdroj: Pinterest)

Swood – když klasika nestačí

Máte chuť odložit na chvíli eleganci a sáhnout po originalitě, která zároveň bude podtrhovat Váš dobrý vkus? Pak jsou tou správnou volbou právě brýle značky Swood. Značka kombinuje materiál dřeva s kovovými prvky a propůjčuje tak brýlím netradiční vzhled. Sluneční brýle značky Swood zaručí v kombinaci s dřevěným motýlkem nezapomenutelný první dojem.

Brýle Swood
(Zdroj: Pinterest)

Carrera – brýle inspirované závodními auty

Designová značka Carrera se snaží co nejvíce kombinovat sportovní a módní prvky, které v sobě sluneční brýle spojují. Každý kousek je navrhován tak, aby vyhovoval stále se zrychlujícímu životnímu tempu a zároveň plnil zásady pravých gentlemanů. Sluneční brýle Carrera jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu odolnému vůči korozi. Při nošení poskytují svému majiteli maximální pohodlí a komfort.

Brýle Carrera
(Zdroj: Pinterest)

Sluneční brýle vybírejte pečlivě a noste stylově

Než vyrazíte do ulic oslňovat svými novými brýlemi, měli byste věnovat zvýšenou pozornost jejich správnému výběru. Brýle byste měli vybírat především s ohledem na tvar Vašeho obličeje. Kvalitní rady, jak vybrat ty správné obroučky, naleznete na mnoha českých i zahraničních webových stránkách. Jednoduchý návod, jak si zvolit správný tip, naleznete mimo jiné zde. Ať už chcete Vaše rysy podtrhnout, nebo potlačit, správnou volbou můžete dosáhnout obojího.

Nejen tvar obličeje je při výběru vhodných slunečních brýlí rozhodující. V dalším kroku je vhodné ladit brýle k saku, pásku nebo jinému výraznému doplňku tak, aby Váš oděv působil jako celek.

brýle a sako

Při odkládání brýlí pamatujte, že gentleman brýle nikdy nenosí na hlavě. Ani výstřih košile či svetru není tou správnou variantou. Pod váhou brýlí by mohla látka ztratit původní tvar. Zcela nejvhodnější pro umístění brýlí je kapsa u saka. Brýle můžete do kapsy zasunout, zaháknout zvenčí nebo nechat vykukovat jen jednu nožičku. Fantazii se meze nekladou. Váš oděv tak získá nový módní prvek a vy praktické řešení problému. Pokud chcete mít jistotu, že brýle nedojdou v kapse újmy, můžete použít kapesníček jako ochranu proti oděrkám a poškrábání.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account