Nepřihlášen


Přihlásit se

Registrace Zapomenuté heslo


Vtip dne

Z kasína v Monte Carlu vycházejí dva muži. Jeden v trenýrkách a druhý zcela nahý. Ten nahý povídá: “..

Zobrazit celý vtipSponzořiChcete zde mít své logo?

Úvěry

Přehled informací o nabídce úvěrů a půjček. Na co by si měl při sjednávání smlouvy dát klient pozor. Jaké faktory nejvýrazněji ovlivňují rozhodovací procesy bank a úvěrových firem? Co musí žadatel splnit, aby při žádosti o úvěr uspěl? Nezapomeňte přispět do diskuse kolem úvěrů!

student

Úvěrové společnosti musejí prověřovat schopnost splácet. Které registry jsou relevantní?

Redakce  | 3. července 2017 | Úvěry

Nový zákon o spotřebitelském úvěru stanovuje povinnost poskytovatele prověřit úvěruschopnost žadatele o úvěr. Jak konkrétně posoudit, zda je člověk schopen splácet, už ale v zákoně nenajdeme. Vodítkem jsou samozřejmě úvěrové registry. Využívány jsou tři základní. Lidé ale mnohdy ve snaze mít doklad o dobré úvěrové historii platí za bezcenné výpisy firmám, které finanční instituce neuznávají.

0

student

Sedm věcí, které možná nevíte o půjčkách

Redakce  | 7. června 2017 | Úvěry

Půjčku si dnes lze pořídit stejně snadno jako zboží v regálu supermarketu. Kvalita půjček i jejich poskytovatelů je však různá, a i když nový zákon nastavil na trhu přísnější pravidla a regulace, je třeba mít se při půjčování peněz stále na pozoru. Přinášíme 7 tipů, které je dobré znát, než si klient vezme půjčku.

0

berenda-acema

Chceme být pro poradce první volbou v oblasti nebankovního financování II.

Martin Viktora | 28. dubna 2017 | Úvěry

Svět nebankovních úvěrů je opravdu spektakulární. Nabídka rychlých, ale dražších peněz je široká a vyznat se v ní není vždy jednoduché. S jakými výzvami se tento sektor setkává, jak vypadá průměrný podnikatelský úvěr, co znamená termín zajímavé provize? To vše se dozvíte v rozhovoru s Jiřím Berendou, manažerem distribuční sítě společnosti Acema. Čtěte druhý díl rozhovoru! (první díl zde)

0

hypo-bydleni

Přichází renesance úvěrů ze stavebního spoření?

Roman Bečička | 27. dubna 2017 | Stavební spoření, Úvěry

Jsou úvěry ze stavebního spoření opět v kursu? Podle základních ukazatelů vývoje stavebního spoření na stránkách Ministerstva financí celkový objem aktuálně poskytnutých úvěrů mírně klesá. Údaje Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS), které uvádějí objemy nově poskytnutých úvěrů, ale naopak ukazují, že k renesanci dochází. S ohledem na aktuální změny v legislativě a regulaci je pravděpodobnější, že úvěry ze stavebního spoření, především nezajištěné, mají potenciál pro další růst. Stavební spořitelny to vědí a snaží se svoji produktovou nabídku a různé akce přizpůsobit potřebám trhu.

0

berenda-acema

Chceme být pro poradce první volbou v oblasti nebankovního financování I.

Martin Viktora | 25. dubna 2017 | Úvěry

­­­ Svět nebankovních úvěrů je opravdu spektakulární. Nabídka rychlých, ale dražších peněz je široká a vyznat se v ní není vždy jednoduché. S jakými výzvami se tento sektor setkává, jak vypadá průměrný podnikatelský úvěr, co znamená termín zajímavé provize? To vše se dozvíte v rozhovoru s Jiřím Berendou, manažerem distribuční sítě společnosti Acema.

0

EFPA Konference

Odborné zkoušky úvěrových poradců s akreditací EFPA nastartovány

Redakce  | 13. dubna 2017 | finanční poradenství, Úvěry

Pracovníci největšího akreditovaného zkušebního centra EFPA ČR vypsali prvních 2000 míst na termínech zkoušek současně v 5 městech po celé ČR. V průběhu roku 2017 a 2018 bude dále vypsáno více než 300 termínů zkoušek pro více než 15 000 účastníků. Poradci navíc nemusí cestovat za splněním své povinnosti daleko – plánuje se více než 30 zkušebních míst po celé ČR.

0

[Bez názvu]

5 tipů, jak se zorientovat v nabídce půjček

Redakce  | 6. dubna 2017 | Úvěry

V oblasti spotřebitelských úvěrů se lze setkat s nepřeberným množstvím různých produktů a běžný člověk se v nabídce často ztrácí. Nová legislativa má ambici pročistit trh především od nepoctivých poskytovatelů a zprostředkovatelů a jejich neprůhledných produktů či nekalých praktik. Od letošního března již mnohé firmy nesmějí půjčky nabízet, protože nevyhověly náročným kritériím pro získání licence. Přinášíme 5 tipů, na co si dát pozor, když si chcete půjčit.

0

penize

Co můžete udělat pro klienty, které banka odmítá

Obchodní informace | 28. března 2017 | Úvěry

Největší poskytovatel nebankovních úvěrů, společnost Acema, nabízí spolupráci všem externím poradcům či afiliate partnerům, kteří hledají řešení pro bankami odmítnuté klienty.  Vzhledem k šíři nabídky úvěrových produktů Acema, může každý z partnerů nabídnout svým klientům řešení na míru a sami mohou získat zajímavé provize.

0

praha

Stavební spořitelny půjčují čím dál víc. Rostou průměrné částky

Luboš Svačina | 21. března 2017 | Stavební spoření, Úvěry

Stavební spořitelnám se daří. V lednu i v únoru překonaly loňské výsledky. Co je příčinou a jaké jsou výhody a nevýhody stavebního spoření?

0

ČNB

ČNB začala licencovat úvěrové zprostředkovatele. Jak je ověřit?

Redakce  | 17. března 2017 | Úvěry

Úvěry už konečně nemůže dělat každý. Kdo chce zprostředkovávat úvěry, musí projít registrací u ČNB a splnit nová pravidla vyplývající z nového zákona o spotřebitelském úvěru. Jak si zprostředkovatele ověřit a pomohou nová pravidla pročistit trh?

0

Kalendář akcí

<< Červenec 2017 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Anketa

Kauza forexových robotů WSM

Nahrávání ... Nahrávání ...