Web Poradci-sobě.cz si řídíte sami!

Na webu Poradci-sobě.cz můžete publikovat a vyjadřovat se svobodně k čemukoliv, co zde napsali druzí. A proto jsou všichni uživatelé tohoto webu (i vy osobně!) vlastně také redaktory odpovědnými za obsah. Nespokojenost s obsahem? Není na koho nadávat. Piště vlastní komentáře, využijte existující diskusní fóra nebo si rovnou založte vlastní. Vezměte obsah tohoto webu do svých rukou a získejte zároveň spoustu dalších výhod!

Získejte nové klienty!

Spustili jsme pro vás klientský vyhledávač finančních poradců. Jak funguje? Podívejte se sem. To je po vás příležitost, protože žebříček zahrnuje pouze poradce registrované na tomto webu. Pořadí poradců je určeno tím, jak jste na tomto webu aktivní. Budete-li aktivní, získáte od nás naše doporučení a v žebříčku poradců se posunete směrem vzhůru. Vy pomůžete nám (vaše aktivita a návštěvnost) a my se na oplátku postaráme o vaši publicitu. To je také princip „Poradci-sobě“. Žebříček nejlepších poradců budou přebírat další weby i tištěná média. A s těmi nejlepšími realizujeme v těchto médiích rozhovor.

Body za aktivity

Počet bodůHodnocená aktivita
500 bodůPublikace článku v redakční části webu (dohodněte se s redakcí: redakce@poradci-sobe.cz)
100 bodůPublikace článku ve vašem blogu
50 bodůZa každého uživatele, který se na základě vašeho doporučení registruje na tomto webu (1. úroveň "MLM").
20 bodůZa každého uživatele, který se registruje na základě doporučení vámi doporučeným uživatelem (2. úroveň "MLM")
Za založení nového diskusního vlákna
10 bodůZa každého registrovaného uživatele v 3. úrovni "MLM"
Za komentář k článku na webu nebo v uživatelském blogu
Za diskusní příspěvek v diskusním fóru
Za každé pozitivní hodnocení ("palec nahoru"), které získáte od ostatních uživatelů
Za vložení nového produktu do Produktové databáze
Za každý den, kdy se na tento web přihlásíte
5 bodůZa nahrání "avataru" (vaše profilová fotografie na tomto webu)
Za hlasování v anketě
1 bodZa ohodnocení příspěvku kolegy ("palec nahoru").
Za každou shlédnutou stránku
Redakce si vyhrazuje právo dávat prémiové body za záslužné aktivity na tomto webu mimo tento "sazebník" (hodnotná připomínka, zajímavý nápad nebo jiný prospěch komunitě na tomto webu). Pozor, za umělé "honění" bodů budou body naopak strhávány. Body budou také strhávány za nedodržování Kodexu blogera a diskutéra (ve stručnosti za nevěcné příspěvky a za nekolegiální přístup - osobní výpady, úrážky a pod.). Stížnosti na chování uživatelů, reklamace a otázky směřujte prosím na redakce@poradci-sobe.cz.

Buďte v obraze!

Na Poradci-sobě nejdete vždy to, co je ve světě osobních financí aktuální, podstatné a zajímavé. Redakce a Vaši kolegové z oboru budou pro Vás ty nejzajímavější informace vyhledávat a soustřeďovat je na tomto webu, abyste je nemuseli pracně hledat. O to víc času budete mít pro své klienty! Na jednom místě uvidíte i přehled toho, co se píše na dalších webech a v dalších médiích.

Založte si vlastní blog!

Zajímavá forma spolupráce s Poradci-sobě.cz je založení vlastního blogu. POZOR, ten je viditelný i neregistrovaným uživatelům a tedy i vašim klientům! Proč vlastně blogovat na Poradci-sobě.cz? Váš blog je vlastně taková vaše malá webová stránka (nezapomeňte si ji tedy napsat na vaši vizitku! Adresa je http://Vaše_Jméno.poradci-sobě.cz.). Pište o čemkoliv, co si myslíte, že může vaše čtenáře zaujmout. Zkušenosti z poradenského světa, zkušenosti s klienty, zkušenosti vašich klientů, názory, doporučení… Nebo napište, co jste si koupili za vaše težce vydělané peníze nebo kde jste byli na dovolené. Takže: buďte „in“ a blogujte o sto šet! Ale nejprve si přečtěte Kodex bloggera

 

0
0

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account