Organizátor:
Viktor Hostinský

Datum a čas:
Datum: 14. března 2018
Čas: Celý den

Místo:
Hotel Jurys Inn Praha

nahrávám mapu....

EFEKT SNĚHOVÉ KOULE – jak budovat poradenskou firmu s rostoucí hodnotou (Praha)

Středa 14.3.2018 od 10:00 do 17:00 hodin, PRAHA

Také Vás nebaví neustále prodávat? Vadí vám ten tlak, že když tento měsíc nic neprodáte, tak si nevyděláte? Chcete pracovat na něčem, co Vám ponese dlouhodobě rostoucí pravidelný příjem, a co Vás bude bavit? Přidejte se k poradcům, kteří se rozhodli to změnit, a vydat se na cestu placeného investičního poradenství. Na workshopu Vám rozkryjeme obchodní model, který jsme se naučili od nejlepších finančních poradců v zahraničí, a který pomáháme zavést i poradcům v Čechách. Naši poradci dnes mají v placeném poradenském mandátu přes 700 mil CZK a to z nás činí lídra placeného investičního poradenství v České republice. Cílem tohoto workshopu je ukázat Vám cestu k placenému poradenství a podělit se s Vámi o nejdůležitější zkušenosti, které oddělují úspěšné poradce od neúspěšných. Školení je otevřené a hlásit se mohou jak poradci VHI, tak i poradci, kteří ve VHI nejsou, ale zajímá je (nezávazně), jak to u nás děláme.

Pokračováním tohoto školení je Workshop – OD ÚVODNÍ SCHŮZKY PO PODPISY SMLUV (praktická ukázka práce s bonitními klienty).

Dozvíte se:

– Proč je placené investiční poradenství nejrychleji rostoucím modelem ve vyspělém světě
– Co je to efekt sněhové koule, a jak na něm postavit hodnotu svého podnikání
– Co je základní přidanou hodnotou finančního poradce pro klienta a jak ji zvyšovat
– Kolik a za co klienti platí a proč s tím klienti nemají problém
– Jak nejlépe začít, pokud chci model placeného poradenství využít pro své podnikání

Na workshopu postupně projdeme všech 5 fází budování vztahu s klientem a Vy uvidíte:

> Jak mají vypadat úvodní schůzky s klientem, abyste získali jeho důvěru a odhodlání
> Jak sestavit finanční plán, postavený na klientových cílech
> Jak jednoduše sestavit potřebné investiční portfolio
> Jak bezchybně připravit potřebné dokumenty a vše úspěšně zrealizovat
> Jak pracovat s klienty v průběhu spolupráce

Workshop povede:
Viktor Hostinský
Viktor svůj studijní i profesní život zasvětil financím a posledních 10 let se zabývám otázkou budování a udržení si finanční svobody. Vystudoval pojišťovnictví na Technické universitě v Liberci, Absolvoval studia Certified financial planner na Univeristy of California v USA a získal prestižní titul CFP (Certified Financial Planner). Pracoval v tuzemských i zahraničních finančních institucích a posledních 10 let vede investiční brokerpool VHI, kde pomáhá poradcům vybudovat si úspěšnou poradenskou praxi, postavenou na investicích.

Hostem workshopu bude:
Martin Večerka
Martin pracuje ve financích od roku 2001. Jeho cesta vedla od pozice finančního poradce, přes manažera, regionálního ředitele až po spolumajitele poradenské firmy. Od roku 2015 se začal opět věnovat vlastním klientům a úspěšně využívat model placeného investičního poradenství VHI. Za 2 roky získal do placeného mandátu přes 40 klientů s celkovými aktivy přesahující 50 milionů korun. Martin se stal v roce 2017 obchodním ředitelem VHI a na workshopu se s Vámi podělí o nejen své zkušenosti s přechodem na placené investiční poradenství, ale i o zkušenosti jiných začínajících kolegů.

CENA: 990 Kč
KDY: středa 14.3.2018 od 10:00 do 17:00 hodin
KDE: Hotel Jurys Inn Praha

Pro Váš maximální komfort pořádáme tento Workshop v hotelu Jurys Inn se skvělou polohou v centru Prahy přímo naproti východu z Metra Florenc. Můžete tedy nechat auto na všech záchytných parkovištích na kraji Prahy a přijet pohodlně metrem přímo před hotel. Stejně pohodlné pro Vás bude i cestování autobusem nebo vlakem. Z Hlavního nádraží je to metrem jedna zastávka a autobusy staví přímo na Florenci. Konferenční místnost má rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení k dispozici zdarma.Pro Váš maximální komfort pořádáme tento Workshop v hotelu Jurys Inn se skvělou polohou v centru Prahy přímo naproti východu z Metra Florenc. Můžete tedy nechat auto na všech záchytných parkovištích na kraji Prahy a přijet pohodlně metrem přímo před hotel. Stejně pohodlné pro Vás bude i cestování autobusem nebo vlakem. Z Hlavního nádraží je to metrem jedna zastávka a autobusy staví přímo na Florenci. Konferenční místnost má rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení k dispozici zdarma.

 PŘIHLÁSIT SE NA WORKSHOP 

0
0
0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account