Organizátor:
Tereza Pokorná

Datum a čas:
Datum: 11. května 2018
Čas: 09:00 - 13:00

Místo:
Three Crown Hotel

nahrávám mapu....

Kurz pro finanční zprostředkovatele, kteří se chtějí orientovat v současné složité situaci na českém finančně poradenském trhu. Přednáška nejen o současné situaci jednotlivých finančně poradenských firem v ČR, ale i o dlouhodobém trendu na tomto trhu v Čechách. Jaký je výhled do budoucna a jaké změny tento trh čekají? A jaký osud čekají největší české finančně poradenské firmy? Jak se na trhu orientovat jako finanční poradce a co prodávat a jaký obchodní model zvolit?

Kurz je zaměřen hlavně na finanční zprostředkovatele, kteří chtějí mít analytický přehled o své konkurenci na trhu, což jim poskytne neocenitelnou konkureční výhodu. Kurz je zaměřený zejména na poradce, kteří pochopili, že doba sjednávání IŽP je dávno pryč, hypoteční boom pomalu končí a na řadě jsou INVESTICE. Během školení se poradce dozví jak investice prodávat, aby se poradce uživil a zároveň dělal dobrou službu klientovi. Dále se dozví jak být alternativou k privátním bankéřům, jaké jsou možné obchodní modely (provizní x honorářový), jaké firmy na trhu působí, co by dnes měl poradce prodávat a jakou analytickou podporu ke své práci potřebuje.

Školitel Martin Dočekal je nejen redaktorem časopisu Profi poradenství & Finance, ale i analytikem a investičním poradcem, kterému od počátku kariéry prošlo pod rukama více jak 100 milionů korun v investicích. Martin je také jedním z průkopníků fee only poradenství, kde mu klienti přímo platí za jeho analytické služby.

Osnova školení:

1) Finančně zprostředkovatelské společnosti – Broker poolové společnosti vs MLM společnosti
2) Jaký je trend ve vývoji finančně zprostředkovatelských firem – obraty, zisky, počty zprostředkovatelů, a další analytická data
3) Jaký je všeobecný trend vývoje na finančně zprostředkovatelském trhu?
4) Co finanční zprostředkovatele čeká v budoucnosti? Jak se vypořádat s legislativními změnami? Kam se celý finančně zprotředkovatelský trh v ČR ubírá?
5) Moderní poradce – co prodávat, jaký obchodní model zvolit, analytická podpora prodeje

Po absolvování kurzu mají účastníci detailní informace o současné situaci na trhu finančně zprostředkovatelských společností v České republice.

V rámci školení bude možné klást školiteli dotazy.

Rozsah školení: 4 hodiny, od 9:30 – 13:00
Datum: 11.5.2018
Školitel: Martin Dočekal, redaktor časopisu Profi Poradenství & Finance
Místo konání: Hotel U Tří Korunek, Praha 3

0
0
0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account