Ministerstvo financí ČR zahájilo práce na návrhu zákona, díky kterému by se zjednodušily odvodové povinnosti a snížila administrativa OSVČ, jejichž roční příjem nepřekročí 1 mil. Kč. Informovala o tom Asociace malých a středních podniků a živnostníků CR (AMSP ČR) s tím, že Živnostenský balíček ke zjednodušení podnikání drobných živnostníků iniciovala na jaře 2019.

Z ankety, kterou pro AMSP ČR provedl IPSOS, vyplývá, že více než polovina z aktivních živnostníků by byla ochotna odvádět na dani o 100 až 200 Kč měsíčně více než platí dosud. Tisícikorunovou platbu navíc by si mohlo dovolit 20 % živnostníků.

Více informací naleznete na http://amsp.cz/amsp-cr-postupne-plni-jarni-zivnostensky-balicek-jeden-pausalni-odvod-pro-zivnostniky-muze-fungovat/?utm_source=Quanda&utm_medium=email&utm_campaign=TZ+-++AMSP+CR+postupne+plni+jarni+Zivnostensky+balicek+-+Jeden+pausalni+odvod+pro+zivnostniky+muze+fungovat&utm_content=TZ+AMSP+CR+-+AMSP+CR+postupne+plni+jarni+Zivnostensky+balicek+-+Jeden+pausalni+odvod+pro+zivnostniky+muze+fungovat

Zdroj: ČIA

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account