Zobrazeno 2.241x

Označeno štítky: 

This topic has 5 diskutujících and 7 odpovědí. This post has been viewed 2242 times

 • Autor
  • Dobrý den,

   požádám Vás o radu nebo podělení o vlastní zkušenost.

   Můžu řešit za klienta s bankou i jeho úvěry, dluhy po splatnosti (jsou z doby jeho podnikání jako OSVČ)? Na některé je již vydán i exekuční titul. Aktuálně má jako FO zrušený veškeré investiční produkty (nemá SJM), nevlastní nemovitost, atd. Rizikovky, odpovědnost, atd platí v pořádku.

   Požádal mě zda to za něj můžu vyřešit (zajistit rozumné splátkové kalendáře, a jiné dohody včetně kontroly průběžného stavu) na plnou moc od klienta.

   Nemám vůbec představu kde začít. Ještě nevím kdo je aktuálně majitel pohledávek (zda banky, VZP, FÚ, atd. už to po zatím neúspěšných pokus o vymožení, včetně zatím neúspěšných exekucí neodprodali dál) Chtěla bych to řešit osobně s odpovědnou osobou na správě pohledávek jednotlivých subjektů.

   Jak doručit na výše zmíněné= oddělení klientem udělenou plnou moc, abych je přesvědčila že mají jednat se mnou?

   Díky moc za jakýkoliv postřeh, námět, radu.

   Market Č.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Není mi jasné, proč to chcete řešit vy…

   http://www.financnitisen.cz/poradna.php

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jindřich Benda
   Účastník

   Tímto se tady nezabývame, pokud zde ovšem není paní Kozlova z krotilelu dluhů. Ta, pokud se nepletu byla specialistou na sociální případy. Snad se z ní taky nestal sociální případ… Jak se to říká, s čím kdo zachází….

   0

   0
    | Odpovědět privátně
   • Tak v tom případě si dovolím politovat Vaše klienty. Když jim jen prodáváte pojistky.

    Pokud Vím, že s velkou pravděpodobností bude za klientem (FO, OSVČ, PO) pohledávka. Beru to jako povinnost zajistit jeho aktuální ostatní majetek (nemovitosti, podíl v PO, atd.) aby byl v budoucnu nepostižitelný. Samozřejmě dle platne legislativy (vyvarovat se poškození věřitele).

    Až do Vašeho komentu mě nenapadlo, že dělám charitu. :-D Kdybych založil neziskovku, mohl bych třeba čerpat státní příspěvky. Jak by se líbil název FINANČNÍ PORADCI BEZ PORSCHE z.s. ??

    No, kdyby někdo věděl tak pls PM.

    0

    0
     | Odpovědět privátně
  • Dobrý den Markéto, z vlastní zkušenosti doporučím se těmto klientům vyhýbat. Dříve jsem se snažil, bohužel jsem se vždy spálilž kdy klienti dále nedodržovali dohody, neplnili splátkový kalendář, brali si další úvěry od pochybných poskytovatelů. Kvituji snahu pomáhat, bohužel to stojí mnoho energie která nakonec přijde velmi často vniveč.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account