Zobrazeno 6.443x

Označeno štítky: , , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. This post has been viewed 6444 times Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Jan CIbulec a poslední změna proběhla 7 roky, 9 měsíci. This post has been viewed 6444 times

 • Autor
 •  Jan CIbulec 
  Účastník

  Chtěl bych jen pro zajímavost zjistit jak se to vypočtou podíly na výnosech z rezerv, protože se mi to zdá strašně málo. Pojistka založena (od narození do 19 let věku) 1992-2011 (už skončila) platilo se 124,- Kč (Kčs) měsíčně. Pojistná částka 20 000,- + prémie 5000 (za nepřerušení pojistka) + právě zmiňované podíly na výnosech z rezerv pouze 1069,- (dohromady má klient dostat 26069,- Co to vůbec ty podíly jsou a jak se vypočítají. Ta pojistka je fakt stará na internetu jsem moc nevygooglil. K pojistce moc informací není, ale podle všeho to vypadá jako IŽP spoří se i je tam nějaké hodně směšné úrazové pojištění. Určitě tuto pojistku každý znáte, tehdy to rozdávali pojišťováci rovnou v porodnici.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jakub Pecha 
  Účastník

  1. Určitě to není IŽP :-)

  2. Dokud si nenastavíte vaše pravé jméno, nebudu s vámi komunikovat. Nemůžete tady jen tahat rozumy a ani nemít elementární kus slušnosti.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Václav Šplechta 
  Účastník

  Dobrý den pane Anonyme,

  pokud se nepletu, zakládal jste i téma “Allianz Mercury”. Nebaví mě poskytovat informace nevychovanému člověku. Pokud byste měl alespoň trochu taktu, nebyl by pro mne problém Vám dotazy zodpovídat a pomáhat Vám při sebevzdělávání, stejně jako mě zde pomohli jiní.

  Pokud Vám tyto základní pojmy není schopný vysvětlit Váš nadřízený, je to opravdu smutná ukázka toho, jak může fungovat finanční poradenství. Technická úroková míra, podíly na výnosech, úročitel/odúročitel, mimořádné vklady, výnosy minulých období … na základě čeho proboha doporučujete klientům IŽP? V jiném vláknu tady s jistotou uvádíte, že na IŽP klient určitě bude mít 6% p. a. (doufám, že víte, co ta zkratka znamená)!

  Tento útočný tón u mě není moc obvyklý, ale opravdu tu nepředvádíte zrovna slušné jednání. Zamyslete se nad sebou.

  3

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  IŽP z roku 92? ;-) je to klasická stará kapitálovka typu SPM… A budu držet basu s ostatními :-)

  3

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account