Zobrazeno 12.704x

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. This post has been viewed 12705 times Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Troják a poslední změna proběhla 5 roky, 10 měsíci. This post has been viewed 12705 times

 • Autor
 •  Pavel Troják 
  Člen

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, jestli u IŽP evoluce, lze sjednat předběžné pojištění. ? Tak jako je tomu např. u 7BN.

  A pro ostatní. Celkově, co si o tomto IŽP myslíte, když se bavíme o využití na zajištění.

  Studoval jsem jejich oceňovací tabulky a myslím, že v porovnání např. s 7BN nebo FLEXI, jsou lepší. Soustředil jsem se na úrazy.

  Děkuji mnohokrát za všechny odpovědi.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 • Evoluce není dobrý produkt. Pokud klienty nechcete poškodit, nesjednávejte jim to.

  Odpověď na otázku “proč” najdete v pojistných podmínkách daného produktu.

  Nesoustřeďujte se u těch produktů pouze na jednu věc. Ten produkt byste měl znát celý. Měl byste vědět i to, co neuslyšíte na prezentacích.

  7

  7
   | Odpovědět privátně
 •  Pavel Troják 
  Člen

  Pane Hrysčenko,

  Mohl byste prosím vás, nějakým způsobem blíže specifikovat kámen úrazu v pojistných podmínkách?

  Děkuji

  3

  5
   | Odpovědět privátně
  •  Roman Kolář 
   Účastník

   Nechci být hnidopich :-), ale proč lepíte k takovýmto dotazům ty červené palce? Vždyť i o tom to fórum je, se zeptat na něco, co nevím, neměl jsem možnost nebo čas to prostudovat nebo mi něco uniklo a rád bych znal názor někoho, kdo o tom něco ví nebo k tomu má zajímavé informace… Jinak souhlasím s tím, že něco posuzovat podle jednoho parametru z mnoha nelze…

   7

   0
    | Odpovědět privátně
  • Ty palce nemáte odemne, jen tak na okraj…

   Soustřeďte se v produktu na nemoc.

   Co se úrazů týče, tak třeba spojitost invalidity a trvalých následků .. atd atd atd..

   Je tam toho opravdu hodně.

   A ještě jednou na okraj. Vy nemáte přístup k pojistným podmínkám, nebo v nich neumíte číst, či jim snad nerozumíte?

   4

   5
    | Odpovědět privátně
   •  Pavel Troják 
    Člen

    Pane Hrysčenko, opět jste mi odpověděl nijak.

    Opět jste váš výrok nijak nepodložil, ale to je jedno.

    Měl byste se zamyslet nad hodnotou a přínosem vašich příspěvků pro tazatele a příště zvážit, zda vůbec chcete na dané téma odpovídat, či nikoliv.

    Sdílím názor s panem Kolářem, že forum by mělo být od toho, aby se zde sdíleli poznatky, zkušenosti poradců, zkušenosti klientů, vědomosti, vyměňování argumentů, názory a tak dále.

    Já si o produktu Evoluce myslím, že by měl být sjednáván pokud klient klade důraz a a má priority v připojištění případu úrazu. Oceňovací tabulky plnění, zvlášť když se zaměřím na drobné a střední úrazy nemají podle mého názoru v porovnání s Flexi a 7bn (které jsem porovnával) konkureci.

    Přesto Vám děkuji

    Děkuji i p. Milanu Troščákovi za omluvu, ale upřímně jsem si tu těchto palců doteď nevšiml, a jsou mi nějak jedno.

    4

    5
     | Odpovědět privátně
    •  Anonymní uživatel

     Zdravím Vás Františku,

     výčet úrazů a trvalých následků vzniklých úrazem je jistě chvályhodná vlastnost produktu, ale klíčové jsou výluky a omezení pojistného plnění. Ve Vašem případě bych si porovnal zejména výluky a až potom se díval, co a jak se plní. Denní odškodnění úrazem vnímám jako marginální záležitost, zaměřte se na krytí klíčových, pro klienta likvidačních rizik (zejména ekonomicky likvidačních), tj. úmrtí, invaliditu, trvalé následky úrazem a závažná onemocnění. Nemá-li klient dostatečně velkou finanční rezervu v řádu několika měsíčních výdajů, pak lze o denním odškodném úrazem popřemýšlet, taktéž o pracovní neschopnosti včetně pobytu v nemocnici. Pokud takto dostatečně silnou finanční rezervu má, jeví se mi tato rizika jako vyhazování peněz a zbytečné krmení pojišťoven.

     8

     2
      | Odpovědět privátně
    • Právě jste přišel a už chcete odcházet s plnou náručí.

     Narozdíl od Vás je mým přínosem jak pro Vás, tak potažmo i pro celý tento web informace o tom, že EVOLUCE je zmetek a taktéž jsem upozornil na bolavá místa, která tento produkt má. Toť k “podloženosti”.

     Je na zvážení každého sjednatele a to i Vás, zda jsou z produktu zmiňovaná bolavá místa přijatelná, či nikoli.

     K tomu, abyste pochopil jednu část a dokázal se rozhodnout objektivně a na vlastní zodpovědnost, měl byste pochopit a znát celek.

     Proto Vám to neservíruju na zlatém podnose. Buď se do těch podmínek začtete a uděláte si vlastní úsudek, nebo se budete držet pouze těch svých tabulek a pak už je na mém zvážení, jestli Vám vůbec někdy v budoucnu ještě s něčím pomohu.

     Na obecné otázky jsou obecné odpovědi pane Šťastný.

     Kdybyste k těm pojistným podmínkám neměl přístup, pak by zněla odpověď ůplně jinak … (a poslal bych Vám je) :-))

     A na závěr. Pokud se chcete dozvědět skutečně maximum o produktu, potažmo i alternativách k němu a to celé bez práce, pak se samozřejmě můžeme společně dohodnout na nějaké té konzultaci. Cenu domluvíme později :-)

     5

     5
      | Odpovědět privátně
 •  Viktor Dlouhý 
  Účastník

  O nevýhodách tohoto produktu psal pan Hrysčenko už v jiné diskusi, stačí pohledat.

  Pokud chcete něco sjednávat, měl byste si nejdřív přečíst především pojistné podmínky a porozumět jim. Bohužel mnoho poradců toto neudělá a spolehá jen na produktová školení

  3

  4
   | Odpovědět privátně
 •  milan ceral 
  Člen

  zdravím,lidi prosím Vás,nikdy nenechávejte nic pojistit u čpp,jsou to ti největší zloději,co jsou u nás na trhu.cpete jim peníze a když přijde problém,tak od nich nedostanete vůbec nic a ještě z vás chtějí udělat blbce,nehledě na to,že s vámi pojistku ihned vypovědí.šiřte to dál at táhnou do prdele.

  1

  7
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account