Zobrazeno 2.859x

This topic has 1 odpověď, 2 diskutující, and was last updated 1 year, 1 month by Jan Maňák. This post has been viewed 2860 times

 • Autor
 •  Anonym
  Člen

  Již po několikáté pod tlakem nabídky. Jistota výnosu, historie od června 2016 – průměrné měsíční zhodnocení okolo 1,8%. Struktura investice není veřejně známá – alespoň já ji neznám.
  S nějvětší pravděpodobností forex, opce, nemovitosti a kontrakty na ETF.
  Může ale “dlouhodobě” taková strategie jet na vlně úspěchu? Jak je možné tři roky stabilně ke 2% p.m?

  Máte s tím nějaké zkušenosti?
  Kde vidíte významná rizika?

  názory?
  Díky

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jan Maňák
  Účastník

  Vynos je jedna věc, riziko na cestě k němu věc druhá. Nevylučuji, ze nekdo extrémně šikovný umí takove výnosy generovat, ale byl bych opatrný.

  Vždy bych se zajímal, na jakých trzích působí, jestli používají páku. Kde vydělávají ten vynos P. Jestli mají nějaký systém na řízení rizika. A zásadní by po mě byl track rekord toho týmu. Našel jsem na LinkedIn in pouze 3 lidi, z toho jedna asistentka. Historie těch lid by me asi nepřesvědčila.

  Zabýval bych se i nějakou udržitelnosti business modelu, nebo jestli trhům praktiky té firmy výhradně neškodí. Mám na mysli různé aktivistické prodejce nakrátko. Nemluvě o ponziho schématu. Tohle bude čím dal tím častější aspekt , zatím jsme si nezvykli, ale buďeme muset.

  Mimojine jeden používá jako motto heslo Warrena Buffeta, ze zásadní je neprodelat. ale Buffet nepoužívá páku, přijde mi to jako úsměvné. Takze tak, toto je univerzální odpověď co by me zajímalo, kdyby mi kdokoliv nabízel geniální stroj na zhodnocování peněz.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account