Zobrazeno 17.112x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. This post has been viewed 17113 times Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 5 roky a 9 měsíci. This post has been viewed 17113 times

 • Autor
  • Dobrý den, známý mě lanařil do jakéhosi projektu „DP index“. Jendá se o MLM, kde si koupím jakousi „akcii“, lépe řečeno podíl za min. 1500 – vůbec nevím z jakých sektorů. Tuším jen, že měnou je USD a Regionálně se snad investuje do společností v USA. A teď to nejlepší. Podílníkovi je vyplácen měsíční poplatek z dividend společností. A výnos je údajně 12-24% ročně. (Hned jsem se ptal kolik takových výnosných akcií vlastní Warren Buffet :-) ).

   Nemáte s tím, prosím, někdo zkušenosti? Nenašel jsem o tom žádné diskuze. Podle mě se jedná o podvod jako řemen a rád bych si to ověřil. Děkuji

    | Odpovědět privátně
  •  Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Zadejte si na Googlu „dpindex zkušenost“ a máte diskuzí na pár desítek minut.

    | Odpovědět privátně
  • Pane Sluko, ptal jsem se na DP index, protože se mi dividendove výnosy u této společnosti zdají nereálné. Sám investují pravidelně přímo do dividendovych akcií a za dobrý dividendovy výnos považuji 4-7%. občas se zadari, třeba Philip Morris, ale jedna se o výjimku, která bude v dalsich letech korigovana. pokud si vyjedete třeba na onvista.com nebo finviz.com div. výnosy společnosti obchodovaných na burze. tak při dodržení dalších pravidel bezpečné investice tam takové dividendy nenajdu. možná v některých krizových letech, ale obecně ne. moje otázka tedy zní: do čeho DP Index investuje (společnost, měna, region, sektor) aby toho vynosu dosáhl. a pak se chci zeptat, pokud si takovou akcií koupím, jak je ošetřeno kreditní riziko, tedy, pokud zkrachuje DP index, kde mohu nakoupené akcie prodat nebo kdo mi bude vyplácet dividendu. prosím o jasnou odpověď, ani já nejsem fin. poradce, aby to pochopil i stárnoucí auťák, děkuji.

    | Odpovědět privátně
   • Necitim se fundovany na to, abych tu popisoval cinnost jakekoliv spolecnosti, i kdyz vim, co dela. Doporucim tedy oslovit primo spolecnost. Ja sam jsem spokojenym klientem a pokud Vas zajimaji nazory klienta, napiste mi soukromou zpravu.

    Okomentovat mohu ale neco uplne jineho a to jsou vynosy. Pokud se bavime o dividendovych akciich, tak BCPP je opravdu anomalii dividenda kolem 10% rocne. Kdyz se ale vice podivate na nektere americke akciove tituly, najdete i prijemne dividendy 15-20%. Vim to, protoze je sam obchoduji :) Riziko? Pri porovnani s OPF si troufam tvrdit, ze vyrazne mensi. Jen clovek musi vedet, co dela.

     | Odpovědět privátně
    •  Anonym
     Neaktivní

     Dobrý den,
     prosím vás před delším časem jsem si koupil u Salia group akcii a dlouho dobu jsem nic nemohl vybrat.
     Momentálně vaše stránky nefungují a zajímalo by mne jestli si mám dělat ještě nějakou naději na získání aspon vložené investice?

     Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

     Petr M.

      | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account