Zobrazeno 4.986x

Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. This post has been viewed 4987 times Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Michaela Šmídová a poslední změna proběhla 3 roky a 10 měsíci. This post has been viewed 4987 times

 • Autor
  •  Petr Vavruška
   Účastník

   Zdravím všechny diskutující. Dostal jsem od klienta materiál, který dávám do přílohy. Byla mu nabídnuta „super“ investice. Setkal se někdo s touto společností? Já názor mám, ale zajímala by mne právě nějaká zkušenost. Jejich webovky jsou http://www.excin.cz.
   Díky!

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  david.kopecky
   Účastník

   Sice jsem se Excelsior nikdy nesetkal, ale nabízený výnos je těžce nad standardní nabídkou a to už je samo o sobě podezřelé. Celé za tím stojí nějaké s.r.o. které vlastní Lotyš jménem Tomas Mann. Obecně vysoký výnos, který je vyplácen měsíčně je ve většině případu tzv. ponziho schéma (viz google) a můžou si obchodníci dané firmy říkat co chtějí, že u nich to tak určitě není a že strejda na tom už rok vydělává. Tzn. spíše bych se tomu vyhnul.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jan Maňák
   Účastník

   1) Materiál obsahuje krásné fotografie, méně detailů. Klasika.
   2) materiál jednak hovoří o 1-letém dluhopisu s výnosem 12%, o pár stránek později hovoří o hedgeovém fondu s matematickým algoritmem, který „Zajišťuje dlouhodobou profitabilitu“. No jo, ale pro koho? Pro klienta nebo pro pilota letadla? Mimochodem, jazyk a úroveň marketingu připomíná WSM.
   3) Cituji: V rámci své investiční strategie může využívat obchodování CFD kontraktů, investice do akcií, investice do zalistovaných a nezalistovaných cenných papírů, a také obchodování finančních derivátů, jako jsou například forwardové obchody, swapy, futures a podobně.
   To jsou floskule – je možné investovat do všeho. Nic neříká o strategii algoritmu.

   Pozor na nezalistované cenné papíry. Neexistuje ochrana před podvodem, pokud nakoupí za miliardu bezcennou firmu, jako se o stalo v CS fondech v roce 1997:
   http://ceskapozice.lidovky.cz/divoka-leta-s-cs-fondy-0ty-/tema.aspx?c=A150210_011449_pozice-tema_kasa

   Mimochodem – jak chcete uplatnit algoritmus na veřejně neobchodovanou společnost? O těch bývaá k dispozici minimum dat. Nelze!

   Toto je nepochybně případ pro dohled ČNB.

   3

   0
    | Odpovědět privátně
  • Dobrý večer.
   S Excelsior Internationale mms bohužel velmi špatnou zkušenost. Nechala jsem se napálit a přišla o peníze…
   Nevíte o nějakých dalších poškozených? Kdyby se nás našlo více, možná by stála za to nějaká společná žaloba, abychom alespoň zabránili společnosti v dalším okrádání lidí…
   Nemáte někdo tip jak se spojit s dalšími poškozenými?
   Dekuji.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Dobrý den,

   máme taktéž negativní zkušenost se společností EXCELSIOR INTERNATIONALE s.r.o. a rádi bychom se spojili s dalšími poškozenými.

   Pakliže je vaše zkušenost podobná, neváhejte nás prosím kontaktovat na emailové adrese info@kkpak.cz.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account