Zobrazeno 1.612x

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 1613 times Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Tereza Formankova a poslední změna proběhla 3 měsíci, 3 týdny. This post has been viewed 1613 times

 • Autor
 •  Petr Vavruška 
  Účastník

  Zdravím všechny diskutující. Dostal jsem od klienta materiál, který dávám do přílohy. Byla mu nabídnuta “super” investice. Setkal se někdo s touto společností? Já názor mám, ale zajímala by mne právě nějaká zkušenost. Jejich webovky jsou http://www.excin.cz.
  Díky!

  0

  0
  Přílohy:
  Pro zobrazení přilohy se musíte přihlásit.
   | Odpovědět privátně
 •  david.kopecky 
  Účastník

  Sice jsem se Excelsior nikdy nesetkal, ale nabízený výnos je těžce nad standardní nabídkou a to už je samo o sobě podezřelé. Celé za tím stojí nějaké s.r.o. které vlastní Lotyš jménem Tomas Mann. Obecně vysoký výnos, který je vyplácen měsíčně je ve většině případu tzv. ponziho schéma (viz google) a můžou si obchodníci dané firmy říkat co chtějí, že u nich to tak určitě není a že strejda na tom už rok vydělává. Tzn. spíše bych se tomu vyhnul.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jan Maňák 
  Účastník

  1) Materiál obsahuje krásné fotografie, méně detailů. Klasika.
  2) materiál jednak hovoří o 1-letém dluhopisu s výnosem 12%, o pár stránek později hovoří o hedgeovém fondu s matematickým algoritmem, který “Zajišťuje dlouhodobou profitabilitu”. No jo, ale pro koho? Pro klienta nebo pro pilota letadla? Mimochodem, jazyk a úroveň marketingu připomíná WSM.
  3) Cituji: V rámci své investiční strategie může využívat obchodování CFD kontraktů, investice do akcií, investice do zalistovaných a nezalistovaných cenných papírů, a také obchodování finančních derivátů, jako jsou například forwardové obchody, swapy, futures a podobně.
  To jsou floskule – je možné investovat do všeho. Nic neříká o strategii algoritmu.

  Pozor na nezalistované cenné papíry. Neexistuje ochrana před podvodem, pokud nakoupí za miliardu bezcennou firmu, jako se o stalo v CS fondech v roce 1997:
  http://ceskapozice.lidovky.cz/divoka-leta-s-cs-fondy-0ty-/tema.aspx?c=A150210_011449_pozice-tema_kasa

  Mimochodem – jak chcete uplatnit algoritmus na veřejně neobchodovanou společnost? O těch bývaá k dispozici minimum dat. Nelze!

  Toto je nepochybně případ pro dohled ČNB.

  3

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Tereza Formankova 
  Účastník

  Dobrý večer.
  S Excelsior Internationale mms bohužel velmi špatnou zkušenost. Nechala jsem se napálit a přišla o peníze…
  Nevíte o nějakých dalších poškozených? Kdyby se nás našlo více, možná by stála za to nějaká společná žaloba, abychom alespoň zabránili společnosti v dalším okrádání lidí…
  Nemáte někdo tip jak se spojit s dalšími poškozenými?
  Dekuji.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account