Zobrazeno 45.001x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. This post has been viewed 45002 times Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 1 rokem a 5 měsíci. This post has been viewed 45002 times

 • Autor
 •  Anonym
  Neaktivní

  Glocin.com – Máte někdo zkušenost ?
  Děkuji.
  P.S. : Smlouva na dva roky, roční zhodnocení 20 %

  2

  0
   | Odpovědět privátně
   Jakub Markvart
  Účastník

  Firma z Wisconsinu s odštěpným závodem ve Frýdku-Místku Vám dá zhodnocení 20 % p.a. za to, že si pronajmete jejich technologie :-)
  BUĎ A NEBO

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   Libor Münster
  Účastník

  Já jen , že kolem sebe vidím zkušené poradce, kteří svoji práci dělají poctivě a dlouhodobě, že začínají s Glocinem spolupracovat. Nejsou to lidé, kteří by do něčeho šli jen tak a ohrozili tím svoji klientelu a dlouhodobě budované jméno v daném regionu. Něco tedy na tom asi bude. Nové technologie a tím i obchodní příležitosti ?

  3

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Neaktivní

  Chce-li klient diverzifikovat do Kryptoměn, měl byste ho upozornit, že jde do největší spekulace, kterou kdy provedl.

  Volba vlastnictví SuperPc, který „těží“ krypto, je velkým snížením kreditního rizika – pořád vlastníte počítač, který lze prodat. Bohužel to není případ Glocinu, který láká na program GARANT, kde žádný HW klient nevlastní (prý si ho může pořídit domů – skvělý nápad s 2,5 kč / kw a více…)!

  Obecně pro všechny poradce, kteří se ještě nespálili:
  1) Firma, do které svěřuji finance, ať je pod legislativou v ČR, jinak jsou finance nedobytné, ideálně chci být přímým vlastníkem majetku který kupuji (ne finanční produkt).
  2) Do kryptosvěta MLM opravdu nepatří.
  3) Garantovat cokoli v krypto světě je naprostý nesmysl (obzvlášť 20% provize a 20% Garant…).
  4) Pokud kupuje klient HW na těžbu, má ho vlastnit. Pokud mi někdo slibuje skvělé zisky, chci vidět, co těžil 9/2018 – 3/2019 – BTC, Ethereum ani při energii 1,5 Kč/Kw opravdu v zisku nebylo.
  5) Rozhodně chci vidět místo, kde bude HW umístěn, nevěřím slibům levné energie.
  6) Pokud se někdo v průběhu projektu odkloní do skvělého ICO, peníze jste právě spláchli … 99% ICO je scam.
  7) Pokud mi ukazují krásné místo na HW, zjistím kolik tam stojí elektřina. Praha / Bratislava TTC 4,2 kč / kw tam opravdu moc dlouho v zisku nebudete, to jsou místa pro servery na pro těžbu (je to, ale moc hezké na promo video).

  Obecně platí, že v ČR je více společností, které se těžbou zabývá profesionálně. Tyto firmy dělají např. Školení o kryptu – ne sales, ale edukativní, kde se upozorňuje na rizika krypto světa a na všechny podvody.

  Buďte opatrní, důvěru klientů máte jen jednu.

  8

  0
   | Odpovědět privátně

  Zkušený poradce, vybudovaný kmen a důvěra klientů. A pustí se na takhle tenký led. Vystavuje svoje klienty Finančnímu krachu a ztráty 100% vkladů. Motivací jsou jistě zisky a provize. Já tomu nikdy neporozumím. Jak může takhle uvažovat zkušený finanční poradce a pro pár desítek či stovek tísíc podstoupit takové riziko?

  3

  1
   | Odpovědět privátně
   Libor Münster
  Účastník

  Chápu Vaše obavy. Také jsem je měl.

  1

  1
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Neaktivní

  Asi tak. Pánové, kteří organizují Glocin, jsou zkušení scameři. Aleš zabodoval jako volavka v Krejčířově gangu, Luboš jako organizátor All property Ltd. Dubajských fondů a Adrian je kapitola sama pro sebe. Jejich účast na podvodu Kairos Planet stojí také za povšimnutí.

  2

  0
   | Odpovědět privátně

  A co se změnilo?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Neaktivní

  Pár postrehov k spoločnosti Glocin https://www.youtube.com/watch?v=AjiJPiINQGA

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Neaktivní

  Glocin začína blokovať videá tak pre istotu Ďalšie zdroje:

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   Hana Borovská
  Účastník

  Získala jsem vklad i výnos z Glocinu jako dědictví. Smlouva byla na 2 roky (2018–2020). Po skončení smlouvy mi skutečně v Glocinu vyplatili vklad a 40% výnos (20 % za každý rok),jak bylo slibováno ve smlouvě. Bylo třeba jet osobně do sídla firmy ve Frýdku-Místku a prokázat svoje nároky (doklad totožnosti, usnesení o dědictví…). Druhý den po osobním jednání mi peníze přišly na bankovní účet. Zděděný „virtuální účet“ u Glocinu byl veden v bitcoinech, asi od roku 2019 v teuronech. Vyplacení po zrušení účtu bylo v eurech (platba šla ze Slovenska), což se mi převedlo na můj korunový český bankovní účet podle aktuálního kurzu mé banky.

  6

  0
   | Odpovědět privátně
   Petr Žižka
  Účastník

  Moje zkušenost je stejná, dva roky, 40% výnos, výplata bez problémů i moji kamarádi mají stejnou zkušenost.

  2

  1
   | Odpovědět privátně
   John Hunter
  Účastník

  Mnoho lidí vždy a všude hledají pro a proti, normální jev.
  Glocin nabízí mnoho možností zhodnocení peněz, kterým věřím i já a to málo čemu věřím . Výhoda pár produktů je, že klient si online může sám kontrolovat stav účtu, manipulovat v určitých produktech. Kryta.. je kapitola sama o sobě, ale je to jen jedna z možností produktů z Glocinu. Vždy se najdou lidi pro a proti. Já jsem zatím spokojen.

  2

  0
   | Odpovědět privátně

  Kolik bylo důvěřivců u JO investments … a jak to dopadlo. Ze začátku se taky našlo pár lidí, co dostalo zaplaceno a psali, jak jsou spokojení.
  Každé letadlo takto chvíli funguje, stoupá, stoupá a pak prudký náraz do země.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   hegega9983
  Účastník

  <p>Toto se mi nezda jako dobre tema</p>

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Roman Bezuch
  Účastník

  Teuron. Taková kryptoměna pokud vím neexistuje.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Účastník

  Společnost Glocin nabízí více možností, jakými je možné úročit své peníze. U produktu, jenž nabízí 20 % úročení p.a se NEJEDNÁ o krypto.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Účastník

  Moje zkušenost se společností Glocin a s vkladem finančních prostředků do produktu s 20 % úrokem p.a je velmi kladná. Před více než dvěma lety jsem zainvestovala své prostředky, úrok si občas poslala na svůj bankovní účet a na konci dvou let jsem si necelých 140 % (svůj vklad 100 % a z něho úrok 40 %) bez problémů vybrala a půl roku zpět jsem zainvestovala znovu.

  Takže za mě – dobrá volba do produktu investovat.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 1. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account