Zobrazeno 3.200x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 3201 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Beata Makovičková a poslední změna proběhla 2 roky a 10 měsíci. This post has been viewed 3201 times

 • Autor
  • Hezký den,
   mám hypotéku v bance již 8 let. Ale pojištovny změnili povodnove zony a muj dum je ted nepojistitelny. V case hypotecni smlouvy byla nemovitost pojistitelna.
   Jak mám postupovat, konci mi fixacni doba, mám jeste doplatit 3 miliony. Má nekdo s tím zkusenost?
   Predce po mne nemůžou chtít na ruku 3 miliony, protože pojistovny zmenili mapy.
   Podminkou prodlouzení hypotéky na barák je jeho pojisteni. To opravdu prijdu o dum?
   Beata

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jakub Pecha
   Účastník

   Dobrý den, zkuste pojištění v AXA pojišťovně – ta pojistí i oblasti, které jsou pro jiné pojišťovny nepojistitelné. Samozřejmě za adekvátní přirážku. Ale samozřejmě i tam to má své limity – také do pojištění nevezmou úplně všechno :)

   O jakou banku se jedná?

   1

   0
    | Odpovědět privátně
  • Souhlasím s kolegou Pechou – Axa se totiž řídí svými daty o povodňových zónách a respektuje i nová protipovodňová opatření v místě pojištění.
   Jinak můžete u některých pojišťoven sjednat pojištění i pro 4. záplavovou zónu, které bude vinkulováno a bude bankou akceptováno. Jen to má velká ALE – hlavně co se týká limitu např. při povodni/záplavě Vám (tedy bance) bude hradit jen část pojistné částky a zbytek nechá na Vašich “bedrech”. Kdysi jsem se setkala s takovým pojištěním u Slavia pojišťovny.

   Když mému klientovi v minulosti změnila pojišťovna záplavovou zónu, tak se mi podařilo s pojišťovnou dohodnout na individuálním přehodnocení pojistného rizika a vrátili nemovitost zpět do původního stupně rizika.

   Škoda, že Vám není schopen poradit člověk, který Vám dělal hypotéku nebo aspoň tu původní pojistku.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Děkuji za odpovědi,
   problém je v tom, že dům byl v roce 2012 zasažen povodní, voda byla ve sklepě, v baráku ne, ale do sklepa se dostala a zaplavilo i garáž na dvorku. Zkusím to s Axou, ještě mi doporučovali Maximu.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account