Zobrazeno 3.357x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 3358 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Beata Makovičková a poslední změna proběhla 2 roky a 12 měsíci. This post has been viewed 3358 times

 • Autor
 • Hezký den,
  mám hypotéku v bance již 8 let. Ale pojištovny změnili povodnove zony a muj dum je ted nepojistitelny. V case hypotecni smlouvy byla nemovitost pojistitelna.
  Jak mám postupovat, konci mi fixacni doba, mám jeste doplatit 3 miliony. Má nekdo s tím zkusenost?
  Predce po mne nemůžou chtít na ruku 3 miliony, protože pojistovny zmenili mapy.
  Podminkou prodlouzení hypotéky na barák je jeho pojisteni. To opravdu prijdu o dum?
  Beata

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jakub Pecha
  Účastník

  Dobrý den, zkuste pojištění v AXA pojišťovně – ta pojistí i oblasti, které jsou pro jiné pojišťovny nepojistitelné. Samozřejmě za adekvátní přirážku. Ale samozřejmě i tam to má své limity – také do pojištění nevezmou úplně všechno :)

  O jakou banku se jedná?

  1

  0
   | Odpovědět privátně

  Souhlasím s kolegou Pechou – Axa se totiž řídí svými daty o povodňových zónách a respektuje i nová protipovodňová opatření v místě pojištění.
  Jinak můžete u některých pojišťoven sjednat pojištění i pro 4. záplavovou zónu, které bude vinkulováno a bude bankou akceptováno. Jen to má velká ALE – hlavně co se týká limitu např. při povodni/záplavě Vám (tedy bance) bude hradit jen část pojistné částky a zbytek nechá na Vašich “bedrech”. Kdysi jsem se setkala s takovým pojištěním u Slavia pojišťovny.

  Když mému klientovi v minulosti změnila pojišťovna záplavovou zónu, tak se mi podařilo s pojišťovnou dohodnout na individuálním přehodnocení pojistného rizika a vrátili nemovitost zpět do původního stupně rizika.

  Škoda, že Vám není schopen poradit člověk, který Vám dělal hypotéku nebo aspoň tu původní pojistku.

  0

  0
   | Odpovědět privátně

  Děkuji za odpovědi,
  problém je v tom, že dům byl v roce 2012 zasažen povodní, voda byla ve sklepě, v baráku ne, ale do sklepa se dostala a zaplavilo i garáž na dvorku. Zkusím to s Axou, ještě mi doporučovali Maximu.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account