Zobrazeno 3.741x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. This post has been viewed 3742 times Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Arnošt Zahálka a poslední změna proběhla 2 roky a 5 měsíci. This post has been viewed 3742 times

 • Autor
  •  Arnošt Zahálka
   Účastník

   Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli máte někdo zkušenost s dluhopisem IMAGE CARE s.r.o., 6,30%, 2017 – 2021, ISIN CZ0003517351 do kterého vstoupil v roce 2019 i Tomáš Čupr, majtel Rohlíku.cz (https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/cupr-investoval-do-vyrobce-obleku-le-premier-ve-firme-ziskal-20-procent-1361721). Dostaly se ke mně velmi negativní informace o schopnosti emitenta tento dluhopis splatit k datu ukončení tj. 15. 11. 2021. Dluhopis byl hojně nabízen především lidmi od Martina Kováře a Bitnera z Fincentra, momentálně Ka partneři / 4FIN. Díky za jakoukoliv info.

    | Odpovědět privátně
  •  Arnošt Zahálka
   Účastník

   Jakub Lohnisky, zakladatel znacky Le Premier a spolecnosti Imagecare ted nebojuje jen se svymi demony, ale take s posadkou, ktera opousti potapejici se lod. Z obchodniho rejstriku vyplyva, ze Tomas Cupr se sveho podilu zbavil pred par tydny a Lohniskeho kamaradi z K a partneru / 4finu davaji ruce od “dila” pryc. Tichou cestou se klientum nabidne 15% navratnosti a sbohem. Takto se da take podnikat, hlavne s bohatymi “kamarady”. Toto tema muzeme uzavrit, vic uz se stejne nedopatrame a je otazkou casu, kdy se vse objevi v mediich. Podnet CNB jiz byl take podan.

    | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account