Zobrazeno 158x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. This post has been viewed 159 times Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel blogergoods a poslední změna proběhla 21 hodinami a 59 minutami. This post has been viewed 159 times

 • Autor
  •  Dominik R.
   Účastník

   Dobrý den, znáte někdo tuto firmu? Neustále mi z ní volá jeden mladý prodejce a nabízí mi koupit přes ně konvertibilní dluhopisy.

   Na jeho nabídce mě zarazilo hned několik věcí:
   1) minimální objem je 100 tisíc EUR/USD (nicméně prý vezme i 50 tisíc, když se v objednávce spojím s jiným jejich investorem)
   2) prý jiná firma v ČR konvertibilní dluhopisy nedělá a že jedině jak je sehnat je přes ně…. (Zhodnocení prý v rozsahu 5-25 % pa)
   3) jedná se pouze o investičního zprostředkovatele spolupracujícího s OCP Atlantik Finanční trhy a.s. – nerozumím tomu, jak můžou být jediní, kdo v ČR dělá Konvertibilní dluhopisy pokud jsou pouze IZ a pokud Vím Atlantik má pod sebou desítky investičních zprostředkovatelů, něco mi uniká?

   Celá ta firma mi přijde podezřelá a to v jejich jednání tak i vystupování. Proto bych se rád zeptal, zda-li s nimi někdo již neměl zkušenost či jestli nezná někoho se zkušeností.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  blogergoods
   Účastník

   Na jeho nabídce mě zarazilo hned několik věcí:

   blog

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account