Zobrazeno 4.650x

Označeno štítky: , ,

Toto téma obsahuje 11 diskutujících a má 19 odpovědí. This post has been viewed 4651 times

 • Autor
  •  Aleš Kuruc
   Účastník

   Dobrý den,

   Mám takový specifický dotaz.

   Má žena pracuje v oboru financí 15 let, 5 let je pod společností,kde se vypracovala na vyhledávanou hypoteční specialistkou. Dlouhodobě se trápí se zázemím firmy a řeší problémy,které by měla řešit centrála-naráží na amatérismus.

   Jaká společnost v dnešní době poskytuje 100% zázemí tak,aby se mohla věnovat pouze obchodům? Děkuji za návrhy.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Ivan Špirakus
   Účastník

   Všechno je o lidech, které Vaše paní musí poznat a o procesech ve firmě :)

   Navíc každy obchodník je jiný a taky si to svoje zázemí představuje jinak .,,.,

   A pokud Vám někdo bude tvrdit, ze zrovna jeho firma je ta jediná a naprosto geniální pro všechny,

   aniž by se zajímal o to, co je pro Vaši paní důležité , tak bych se raději zeptal jinde :)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jan Hrdina
   Účastník

   Já spolupracuji 10 let s http://www.golemfinance.cz a jednoznačně potvrdím, že to jsou profíci. Neustále vytváří různé pomůcky, které usnadní poradci práci. Podle mě mají také nejlepší portál v ČR, který porovnává metodiku jednotlivých bank – opět to je pro mě úžasná úspora času tzn. tento portál mi velmi rychle napoví do jaké banky mám klienta umístit a v jaké bance to nemá význam zkoušet, protože metodicky daný klient nevyhovuje. Příklad – některé banky umí řešit příjem v hotovosti a jiné ne. Nebo některé banky započtou klientovi do příjmů invalidní důchod či mateřskou – portál Vám dá odpověď jak to je správně metodicky od 10 bank během minuty. Jan Hrdina, Turnov

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Mno vzhledem k tomu, že u cca třetiny mých hypoték je nějaká metodická výjimka, tak si nejsem úplně jistý, jestli např. pro mě by tento nástroj určitě nebyl nijak zásadní.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
   •  Jan Hrdina
    Účastník

    kdo nezkusil, neuvěří ………….

    Jak můžete jako hypoteční poradce pane Jakube B. toto vůbec napsat. Mě prostě porovnání metodiky jednotliváých bank v přehledné tabulce (která je neustále aktuální) ušetří spoustu čau. Dám pro zajímavost příklad – jak rychle přijdete na jedinou hypoteční banku, která umí řešit tento případ. Hlavní žadatel )muž) je živnostník přesně 24 měsíců tzn. má k dispozici jen daňové přiznání za rok 2015, kde měl vysoký obrat, ale nízký zisk tzn. příjmy bychom museli kalkulovat z obratu (nikoli ze základu daně). Jeho přítelkyně/spolužadatelka ja zaměstnaná jen 5 měsíců, ovšem na dobu určitou, ale pracovní poměr už byl jednou obnoven (po 3 měsících zaměstnání). Navíc paní má invalidní důchod 2. stupně a dostává od bývalého manžela alimenty na základě pravomocného rozsudku soudu (ovšem v hotovosti). Všechny výše uvedené příjmy do bonity potřebujeme jinak nám klienti nevyjdou.

    Pane Jakube B., aniž bych Vás chtěl nějak osočovat mi připomínáte moji praxi před 11 lety, kdy jsem s Golemfinance ještě nespolupracoval, tzn. pomalu u každého obchodu jsem nahlížel do metodiky těch 3 bank se kterými jsem spolupracoval a trvalo neskutečně dlouho než jsem doporučil klientovi kam obchod umístit, protože těch informací v metodikákch bank je prostě mnoho. Hypoteční makléř by měl být o schod výše než zprostředkovatel hypoték pro 2 až 3 banky. Díky pomůckám mateřské firmy obsáhne 6 i více bank. Dokáže klientovi lehce odargumentovat proč nedoporučuje tu či jinou banku (protože pro jeho případ je prostě nevhodná z důvodu njakého parametru).

    Závěrem –

    1) jestli někdo s diskutujících považuje kvalitní pomůcku pro hypotečního poradce za porovnávání pindíků nebo jí nepoužívá tak podle mě hypotékám moc nerozumí a nedělá je !!!

    2) já jsem se snažil jako člověk, který dělý hypotéky 17 let poradit Alešovi K., který vlákno začal. Jestli někdo znevažuje diskuzi nemístnými poznámkami o pindících apod. je opravdu velmi smutné …………..

    Jan Hrdina, Turnov

    0

    0
     | Odpovědět privátně
    •  Roman Kolář
     Účastník

     Myslím, že si to berete zbytečně osobně. V tom textu není smyslem přirovnání kvalitní pomůcky k porovnávání pindíků. Vladimír tím dává najevo, že nevíte, jaké nástroje může používat jakákoli konkurence a tím pádem nemá smysl cokoli poměřovat. Tím Vaši kvalitu nebo kvalitu toho nástroje nijak nesnížil.

     0

     0
      | Odpovědět privátně
    • Říci, že Golemfinance je nejlepší, když neznáte, jak to funguje u ostatních firem na trhu, je velmi troufalé. Proto to porovnávání pindíků….

     Srovnání metodik je jistě velmi užitečný nástroj, ušetří hodně moc času, ale nikdo nemůže být lepší než Partners. Takže Golemfinance může být maximálně druhý :-) Pokud ovšem třeba BT, Gepard nebo Fincentrum nemá lepší srovnání metodik… Pak by to mohlo být i třeba jen bramborová medaile a nebo dokonce pátý flek.

     0

     0
      | Odpovědět privátně
  •  Aleš Kuruc
   Účastník

   Dobrý den,

   S dovolením pod manželovým příspěvkem doplním to diskutované téma,čím se trápím.

   Co se metodiky týče,hodně věcí prostě nosím v hlavě,samozřejmě co nevím,opravdu nemám problém si rychle zjistit. Ale souhlasím,že aktuální informace v metodice by i pro mě byli příjemné. Každopádně děkuji moc všem za Vaše příspěvky.

   Na co ale dlouhodobě narážím,je bohužel lidský faktor. Má práce je i mým koníčkem a budu si toto dělat i nadále,jen nevím pod jakou hlavičkou.

   Spoustu produktů dělám zadarmo-protože společnost neměla zasmluvněno (a nejsem pod malou společností).

   Myslela jsem si,že když budu pracovat na IČ,budu pánem svého času-který je pro nás všechny nejcenější. Proto hledám partnera,který je pro byznys. Který si bude vážit pracovníka,co dělá 10ti-milionové obraty měsíčně. Společnost,která má dobré vztahy s partnery-když už nastane nějaký problém ne na naši straně. A společnost,která co slíbí,prostě i dodrží a vyplácí peníze v termínu.

   Už si ale nechci budovat žádný tým. Děkuji.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account