Zobrazeno 7.112x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje 4 diskutující a má 7 odpovědí. This post has been viewed 7113 times

 • Autor
 • Dobrý den,

  nově jsem se začlenila do skupiny finančních poradců firmy Royal Vision. avšak nevím co od firmy čekat.

  Vše se zatím zdá být ok.

  Máte někdo zkušenost?

  Děkuji

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Prášil
  Účastník

  Já jsem pro RV přímo dělal, byl to můj osobní posun dopředu. Dle informací byly určité změny v systému a ve vedení, takže nevím, jak to tam dnes vypadá. Mám na firmu hezké vzpomínky. Navíc Vás tam kluci dost naučí.

  1

  1
   | Odpovědět privátně

  Moc děkuji.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
   Irena Jurová
  Účastník

  Vše je o lidech. Já osobně jsem se bohužel setkala se špatnou praktikou ze strany poradce RV. Pravděpodobně se jednalo buď o nováčka, nebo “bouchače” smluv, nicméně zmíněný poradce se dostal na doporučení k mému klientovi. Klient měl přes mě uzavřenou Dolce vitu (cca rok) včetně parametru R, slevy za pojistné (investiční varianta – klient si přál daňovou úlevu) a tato smlouva naprosto přesně odpovídala potřebám klienta. Poradce ze společnosti RV smlouvu klientovi zrušil a následně mu sjednal úplně tu stejnou, dražší, bez parametru R a v rizikové variantě :-( Holt ryze obchodník…

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Wandas
  Účastník

  to máte podepsaný v záznamu informací spořit 30 let s počátečními náklady 180 procent první 2 roky, pak něco kolem 2 procent, rozdílná nákupní/výkupní cena podíl. jednotek, administrativní poplatek 30 Kč, poplatek za pozdrav – příchozí platbu někde mívaj ještě, poplatek za správu fondů, že s tím klient souhlasí ?

  to bych vám zrušil taky i po 5 letech třeba, paní Nečasová, to vás v salve učej nepěkná věc. házení peněz do kanálu. a ještě byste zaplatila původní provizi a to je jedno že stornolhůta jsou jen 2 roky.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   Irena Jurová
  Účastník

  Pane Jiří,

  jednalo se o smlouvu uzavřenou již před několika lety a Dolce vita tehdy uměla jednu věc (dnes už to nelze) – riziková a investiční varianta byla za úplně stejnou cenu. Salve s tím nemá nic společného a nejsem paní Nečasová. Jinak s Vámi naprosto souhlasím.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
   Jiří Prášil
  Účastník

  Nechci se Vás dotknout, ale jak Vám mohl zprostředkovatel z konkurenční firmy zrušit u vašeho klienta vaši sjednanou smlouvu a nahradit ji stejnou smlouvou? To prostě nedokážu pochopit. Pořád se o tom mluví, ale měli bychom se ptát, proč se to děje. Když chce mé klienty někdo navštívit od konkurence, okamžitě mi klienti volají. Za poslední rok to bylo 6 případů, kdy jsem byl na společné schůzce s konkurencí. Dopadlo to vždy stejně, nikdy nic klientovi nezrušili a vždy jsem si obhájil mé doporučení a nepomohli jim ani drahé auta, ani speciální produkty. Jestli se to někomu děje, tak to znamená jediné, nemají pevný a loajální vztah s klienty. Určitě doporučuji zahrnout do činnosti dostatečnou péči o pojistný kmen. Mimochodem, vaši kolegové z vaší firmy mi už taky lezli několikrát do zelí a chtěli zrušit smlouvy a nahradit je jinými bez menšího vysvětlování. Říká se tomu konkurenční boj. Všude slyším jenom stížnosti na to, jak je konkurence nemilosrdná, kus viny ale nese každý a je důležité si tenhle fakt připustit.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
   Irena Jurová
  Účastník

  Souhlasím i s Vámi, pane Jiří P., nicméně můj příspěvek nebyl o tom, že bych měla nestabilní kmen klientů, či se o ně nestarala. Servis bych nerozebírala, to není předmětem. Byl to jen příklad z mé strany uvedený tady v diskuzi na téma Royal vision. Pravdou je, že se mi toto stalo jen u jednoho, jediného klienta a do této “akce” byly pravděpodobně zapojeny osobní vazby klient-poradce RV. Ale jak píšete – konkurenční boj je a bude, to je přirozené.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account