Zobrazeno 1.468x

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. This post has been viewed 1469 times Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Martin Viktora a poslední změna proběhla 3 roky, 11 měsíci. This post has been viewed 1469 times

 • Autor
 •  Martin Viktora 
  Účastník

  Internetová mBank vyzkouší nový způsob, jak získat další klienty přímo ve “fyzickém” světě. Začne prodávat své produkty i prostřednictvím jedné z největších tuzemských finančně poradenských společností Broker Consulting. Firmy oznámily uzavření strategického partnerství pro český trh.

  Součástí spolupráce je i postupné otevírání a provoz až 70 obchodních míst na franšízovém principu pod názvem BrokerPoint do konce roku 2017. Obě společnosti tak navazují na podobné partnerství UniCredit Bank a Partners, kteří spolupracují už od roku 2010.

  “Naším cílem je získat do konce roku 2018 v České republice 700 tisíc klientů a strategické spojenectví s Broker Consulting je z našeho pohledu jednou z klíčových aktivit, která nám tohoto cíle pomůže dosáhnout,” říká Paweł Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku. mBank má dnes v Česku zhruba 550 tisíc klientů.

  “Internet díky tomu doplníme o fyzický svět a naše produkty nově nabídneme skupinám zákazníků, kteří preferují poradenský model komunikace s bankou,” dodává Kucharski.

  http://zpravy.aktualne.cz/finance/mbank-otevre-fransizy-vyuzije-poradce-broker-consulting/r~1c846be6553a11e594170025900fea04/

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Vašek Kott 
  Účastník

  Čekal jsem to spíše u Fincentra, ale uvidíme, jak se tomuto projektu bude dařit.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account