Zobrazeno 2.880x

This topic has 4 odpovědi, 4 diskutující, and was last updated 2 years, 5 months by Pavla Lavičková. This post has been viewed 2881 times

 • Autor
 •  Martin Haloun
  Účastník

  Ahoj,

  máte někdo aktuální zkušenosti s refinancováním modré pyramidy? Stále nechce vydávat souhlas se zástavou druhou v pořadí? Nevydá souhlas ani ve fázi úvěru nebo se to týká jen meziúvěru? Klienti spadli do úvěru až letos a chtějí úvěr refinacovat, protože potřebují peníze na rekonstrukci a MP jim je nechce poskytnout. Máte pořpíadě typi jak to obejít?

  Děkuji

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jindřich Benda
  Účastník

  Nemám osobní zkušenost, ale myslím si, že na to konkurenční banky reagují hypotéčním úvěrem s odloženou zástavou, konkrétně ČS, možná i jiné.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Martin Haloun
  Účastník

  Ano o této možnosti vím, bohužel hypotéku nemůžeme řešit v žádné bance, která umí odložit zástavu a nebo předhypotéku. Potřebovalibychom tedy opravdu vyčíslení včetně souhlasu se zástavou druhou v pořadí.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Artur Petržilka
  Účastník

  Dobrý den,

  přesně tento případ jsme řešili s mojí kolegyní pro jejího klienta, kterému v březnu končí fixace. MPSS nám nechce dát souhlas se zástavou na 2. místě.

  Proto jsme holt s klientem zvolili cestu před-hypotéky. Nakonec u ČS, vzhledem k výhodné nabídce. Ještě máte možnost zkusit Sberbank, KB nebo HB.

  Nic jiného jsme však nevymysleli.

  Přeji hezký den, A.P.

  0

  0
   | Odpovědět privátně

  Řešením je odložená zástava- jakákoliv hypotéka, ČMSS umí jak odloženou zástavu, tak tzv. TOP refin (dá 1,9 sazbu + 1 mil bez zajištění)

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account