Zobrazeno 4.642x

Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 4643 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr Poppelka a poslední změna proběhla 3 roky a 7 měsíci. This post has been viewed 4643 times

 • Autor
  •  Petr Pinkas
   Účastník

   Dobrý den, hledám možná nemožné, ale je pojišťovna co má karenční dobu od prvního dne?
   Typicky příklad chřipka nebo angina – týden doma max 10 dni.
   Jsem OSVČ a pracuji z domu takže jak opadá horečka muzu pracovat, ale i tak me to jednou za par let vyjde na par dni. Nikdy však víc než týden.

   Jestli víte o nějaké pojišťovně, budu vděčný. Googlovani nepomohlo.

   Petr

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Dobrý den,

   Je možné, že jsem něco přehlédl, ale obávám se, že pracovní neschopnost od 1. dne žádná pojišťovna neumí. Některé umí od 15. dne a zpětně, ale to není Váš případ.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Petr Poppelka
   Účastník

   Dobrý den,

   myslím si, že neexistuje produkt bez karenční doby. Některé produkty mají zpětné plnění po překročení karenční doby. Flexi Risk je karenční doba 28 dní a při její překročení se úraz i nemoc plní zpětně od 1.dne. 7BN Perpektiva, NAPŘÁNÍ má mimo jiné také karenční doby 14,28,42 dní, ale úraz se po překročení karenční doby plní vždy od 1.dne (nemoc ne). Produkty ČPP (Evoluce plus, NEON) mají také karenční doby 14 a 28 dní, ale je možné připojistit zpětné plnění při překročení 90ti dnů léčení. V tomto případě se opět plní nemoc i úraz od 1.dne. Možná tomu je jinak, tak že se rád přiučím ;-)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account