Zobrazeno 7.698x

Označeno štítky: , , ,

Toto téma obsahuje 12 diskutujících a má 20 odpovědí. This post has been viewed 7699 times

 • Autor
  •  Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Dobrý den,

   Rád bych se na Vás obrátil s dotazem, zdali existuje nějaká komplexnější databáze hypotečních specialistů.

   Vlastním hypoteční portál, kde měsíčně přichází cca 600-1000 klientů z celé ČR, kteří mají zájem o nabídku hypotéky. Celý koncept funguje na dodávání leadů poradcům, který jsme oslovili skrz různé weby.

   V návaznosti na tento portál jsme se rozhodili vytvořit pool pod BT, kde bychom rádi realizovali dané obchody sami. Rádi bychom tímto oslovili případné kvalitní poradce, za kterými je historie, kterým bychom rádi dodávali klienty, které by následně mohli realizovat.

   Děkuji za případné nápady, tipy aj. kde hledat opravdu kvalitní poradce.

   Nemám ambice vytvářet velké “struktury”, kde budou stovky poradců. Má vize je taková, aby ve společnosti bylo tolik poradců, abychom dokázali servisovat všechny klienty, kteří nás osloví na TOP úrovni.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jakub Markvart
   Účastník

   Opravdu kvalitní poradce (jak píšete), nemá při vší úctě pravděpodobně dostatek kapacity, na pokusy s hypotečními turisty (můj osobní názor na podobné srovnavače)… Nicméně asi bude podstatné, kolik z příchozích 600-1000 klientů skutečně zrealizuje hypotéku prostřednictvím Vašeho portálu, jakou odměnu případnému profíkovi nabídnete, co s dalšími obchody u takového klienta (majetek, OPF, rizika,….), proč by si měl vybrat právě vaši firmu,…..?

   Z jaké ho důvodu chcete realizovat úvěry sami? Pokud je malé procento dokončených úvěrů, je to problém poradců, nebo klientů?

   7

   1
    | Odpovědět privátně
   •  Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Děkuji Vám za předmětný komentář. Pokusím se Vám zodpovědět Vaše dotazy.

    Neočekávám, že kvalitní hypoteční specialista (poradce), bude mít zájem jen tak pro nic přejít pod jinou značku. Jednak jak už jste napsal, je dost zřejmé, že své práce může mít již dost. Nemluvě o tom, že pokud je to osoba, která sama funguje na přímo s bankami, či pod nějakým poolem, tak asi má i dost zajímavé provize. Neočekávám, že by takový poradce by jen tak přestupoval.

    Naše přidaná hodnota je hlavně v dodání poměrně kvalitní klientely. V realitě to funguje tak, že daná poptávka je pro poradce ověřena telefonicky, klientovi předem poradce vychválen, atd. už tam během hovoru vzniká poměrně zajímavý “ice break”. Dle statistik a zpětných vazeb od poradcům, co jim klientelu dodáváme evidujeme nyní 21% úspěšného obchodu. Je tedy nutno počítat s tím, že ne všichni klienti projdou registry atd. ale také, že daný poradce tam neuzavře jen jeden obchod. Tato statistika je jen z uzavřených hypotečních úvěrů.

    Co se týče ohodnocení. Vycházím-li z toho, že se opravdu jedná o kvalitního specialistu v oboru, který má nějaké zkušenosti v oboru, tak se určitě bavíme minimální provizi začínající na 1%+ z hypotečního úvěru, rizika 100%+ ročního plnění atd. V tomto duchu i u ostatních produktů.

    Úvěry chceme realizovat sami z důvodu ekonomického hlediska. Dle mého názoru není problém ani u poradců ani u klientů. Osobně si myslím, že čísla, které máme jsou dobrá oproti konkurenčním portálům. Osobně jsme již oslovili pár poradců, kteří od nás odebírají leady, avšak jsme narazili na to, že jsou již na takových pozicích, s takovou strukturou, že je to pro ně spíš více problémů, než užitků.

    1

    3
     | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka
   Účastník

   Vážený pane,

   před rokem jste zde založil téma:

   Poradíte nám společnost?

   https://poradci-sobe.cz/diskutujeme/topic/poradite-nam-spolecnost

   je vidět, že jste se za tu dobu někam posunul,

   nicméně v tomto rok starém tématu je na Vás dotaz.

   Můžete alespoň nyní odpovědět?

   Děkuji.

   4

   0
    | Odpovědět privátně
   • Jsem opravdu zvědav, zda pan Miškovič odpoví – viz můj příspěvek ve zmíněném tématu.

    3

    0
     | Odpovědět privátně
   •  Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dobrý den pane Jiří, Miroslave,

    Omlouvám se, že jsem Vám spojil do jedné odpovědi. Nyní je tam již odpovězeno. Popravdě jsem se k tomu nedostal a to z toho důvodu, že jsem již dané téma následně neprohlížel a až pouze nyní skrz připomenutí. Snad jsem Vám tam zodpověděl vše, co hledáte. Budu rád, když si uděláte vlastní názor, nikoliv jen tak zprostředkovaný. Toto je ve finále pár “negativních”, které vznikli nespokojeností. Oproti tomu lze dodat mnoho kvalitních referencích, se kterými dnes funguji :).

    Zaměstnávat lidi na HPP je bohužel za trest. Kor když v daném podnikání začínáte a 99% lidí, které potkáte jsou starší a zkušenější. Tím chci jen říct, že každý Vás “zkouší”. Dnes to jen vidím jako zkušenost, nikoliv jako negativní věci. Jak se dočtete ve starším vlákně, není nad osobní názor ideálně nad výsledky z těchto “šetření” z finančních úřadů.

    1

    3
     | Odpovědět privátně
  • No vzhledem k tomu, že se jedná internetový srovnavač, tak byste mohl hodit odkaz. Aby si případný zájemce udělal představu o kvalitě ;)

   1

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Tomáš Techman
   Účastník

   Dovolim si prispet svou troskou do diskuse. S portalem, o kterem se bavime (konkretne to je trzistehypotek.cz), mam velice negativni zkusenost. Cca pred rokem jsem si rikal, ze bych to mohl zkusit jako dalsi zdroj kontaktu. Dohodl jsem si spolupraci, poslal jim vstupni poplatek za predplacene kontakty ve vysi cca 5000 (uz si mepomatuji presnou castku) a od te doby se nic nedelo. Kdyz jsem si na to po par mesicich vzpomnel, ze jsem byl asi podveden, tak uz portal vlastnil pry pan Miskovic (puvodne jsem jednal s nejakym Rusanovem), ktery se od vseho distancoval, ze nema s puvodnimi majiteli portalu nic spolecneho a tudiz mi ani me penize nevrati, ani mi za ne nedoda kontakty (ackoliv puvodne mi kontakty slibil a pote si to rozmyslel, protoze udajne je podvedenych moc). Navrhl reseni, ze mu poslu dalsich cca 10.000 a pote dostanu kontakty i za puvodni penize, coz jsem samozrejme odmitl, protoze nebudu serveru, ktery mne uz jednou podvedl, posilat dalsi penize.

   Proc ale toto vse zde pisi je tvrzeni pana Miskovice, ze veskere kontakty jsou navolany a poradce vychvalen. Par tydnu zpatky mi samy od sebe totiz zacly chodit z portalu trzistehypotek.cz tyto poptavky od udajnych klientu. Polovina cisel byla neexistujici a druha polovina sice vyzvanela, ale nikomu jsem se nikdy nedovolal. Coz je trochu zvlastni, kdyz se ma jednat a navolane klienty, kteri maji byt nateseni, az se jim ozvu.

   6

   0
    | Odpovědět privátně
   •  Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dobrý den pane Tomáši,

    Mohu Vás poprosit o kontaktní údaj, kde bych se s Vámi mohl spojit a případnou situaci vyřešit ? Je pravdou, že portál jsme vlastnili již déle, avšak bez jakýchkoliv závazků. Bohužel jsme nekupovali sro se závazky. A to z jednoduchého hlediska. (bylo nám řečeno, že žádné závazky s portálem nejsou spojené) – realita je bohužel jiná. K dnešnímu dni evidujeme pár desítek poradců, jako jste bohužel Vy a snažíme se celou situaci řešit tak, aby všechny strany byli spokojené. Pokud by jste měl zájem, je tu možnost se přidat do hromadné žaloby proti panu Rusanovi a p. Vyšínovi. Toto jsou bývalý majitelé a jednatelé společnosti. Od doby, co tento portál vlastním, nebyli nikdy žádné problémy.

    0

    6
     | Odpovědět privátně
   • Dobrý den,

    i já se tedy přidám k hodnocení pana Miškoviče a i já jej nemůžu doporučit. V červenci jsem se s ním po telefonu dohodl, že vyřeší mé pohledávky u trzistehypotek.cz, slíbil, že se sejdeme osobně a probereme i spolupráci do budoucna, avšak i přes moji emailovou urgenci nic neproběhlo.

    Pro mě je takové jednání velmi neseriózní i s ohledem na to, jak tu pan Miškovic hledá nové poradce…

    2

    0
     | Odpovědět privátně
    • Příběh na pokračování,

     Dnes mi přišla tato sms od nějakého pana Čermáka.

     Dobry den, Aktualne evidujeme mesicne pres 30 poptavek hypotecnich uveru ve Vasem kraji, a proto bychom Vas radi oslovili skrz moznou spolupraci. Hledame pouze jednoho hypotecniho specialistu, na realizaci techto uveru pod nove vznikajici fransizou od Gepardu. Jedna se o klienty z portalu http://www.trzistehypotek.cz . V pripade spoluprace nabizime zacinajici 1% provize z uveru. V pripade zajmu kontaktujte p. Miskovice na 735060691-provozovatel. S pranim hezkeho dne, Jan Cermak

     1

     0
      | Odpovědět privátně
  • Dobrý den všem,

   přidám také svou “troškou” se zkušenostmi z tohoto portálu trzistehypotek.cz

   – v roce 2014 jsme podepsali smlouvu o dodání leadů od předchozího majitele p. Vyšína, kde jsme zaplatili 41 000 Kč předem

   – celkem do jara 2015 jsme dostali 1% poptávek

   – na jaře 2015 informace, že vstoupí nový investor

   – 26.2.2015 email: do konce měsíce vstoupí nový investor (p. Miškovič), takže poté Vám začneme naplňovat všechny závazky…

   Dále vstupuje do „hry“ p. Miškovič, který působí v celku věrohodně. Sešeli jmse se a dohodli na nové spolupráci s tím, že předchozí vlastník je také okradl…

   Dohodli jsme se na dodání zkušebního množství leadů. 25.11.2015 podepsáno a opět zaplaceno předem :-) Nyní „jen“ 15 000 Kč a leady měly být dodány do 31.12.2015 (6.1.2016 – stav: 0 leadů)

   Od té doby jsem se p. Miškovičovi ani nedovolal ani nereaguje na emaily. Vždy přijde SMS, že se mi ozve…

   Předáme policii a uvidíme, co se bude dále dít.

   Pánové, takto se nepodniká!

   Hezký den všem.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Dobrý den všem,

   přidám také svou “troškou” se zkušenostmi z tohoto portálu trzistehypotek.cz

   – v roce 2014 jsme podepsali smlouvu o dodání leadů od předchozího majitele p. Vyšína, kde jsme zaplatili 41 000 Kč předem

   – celkem do jara 2015 jsme dostali 1% poptávek

   – na jaře 2015 informace, že vstoupí nový investor

   – 26.2.2015 email: do konce měsíce vstoupí nový investor (p. Miškovič), takže poté Vám začneme naplňovat všechny závazky…

   Dále vstupuje do „hry“ p. Miškovič, který působí v celku věrohodně. Sešli jmse se a dohodli na nové spolupráci s tím, že předchozí vlastník je také okradl…

   Dohodli jsme se na dodání zkušebního množství leadů. 25.11.2015 podepsáno a opět zaplaceno předem :-) Nyní „jen“ 15 000 Kč a leady měly být dodány do 31.12.2015 (6.1.2016 – stav: 0 leadů)

   Od té doby jsem se p. Miškovičovi ani nedovolal ani nereaguje na emaily. Vždy přijde SMS, že se mi ozve…

   Předáme policii a uvidíme, co se bude dále dít.

   Pánové, takto se nepodniká!

   Hezký den všem.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account