Zobrazeno 5.642x

Označeno štítky: ,

Toto téma obsahuje 5 diskutujících a má 4 odpovědi. This post has been viewed 5643 times

 • Autor
  • Zdravím, hodlám odejít z OVB a chci se zeptat, zda-li pro mně také platí 2 roční zákaz činnosti, když byl v ovb jen 4 měsíce R1. Děkuji za odpověď

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Artur Petržilka
   Účastník

   Pardon ale……….. Nejen že jste líný si přečíst smlouvu, kterou jste podepsal, ale dokonce jste líný si pročíst diskuze na tomto webu… Řešilo se to tady fakt asi už 10x

   Pochopitelně že výpovědní lhůta a konkurenční doložka (bez ohledu na jeji vymahatelnost) platí pro všechny !!!!! R1 není pouze zpokutován …..

   A kde jste vzal 2 roční zákaz činnosti, to fakt netuším.

   TO JE MOC …

   2

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jan Srp
   Člen

   Dobrý večer kolego, pokud se nic nezměnilo ve smlouvě, tak na pozici R1 se to vztahuje. Od R2 dokonce můžete být pokutován. Ale hlavně mi nesedí ta informace o dvou letech. Mě vyměřili pouze půl roku, tak nejspíš máte buď vy nebo já zastaralé informace :-)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Roman Kolář
   Účastník

   Předpokládám, že jste se prostě zalogoval, abyste mohl vznést dotaz, nicméně, když pohledáte ve vyhledavači, tak tam najdete x příspěvků na toto téma, přesně jak píše Artur. Dvouletý zákaz neznám, OVB má pokud si tak matně pamatuji půl roku výpovědní dobu a pak rok konkurenční doložku? Tak jen krátce, pokud jste tam dělal 4 měsíce, tak konkurenční doložka na rok je prakticky neobhajitelná, protože je nevyvážená. (polemizovat by se nechalo i s dalšími body, ale tento sám o sobě by mohl stačit). Vaše pozice a sporné body smlouvy posouvají možnost, že by s Vámi OVB vstoupilo do soudního sporu kvůli konkurenční doložce, do oblasti sci-fi.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Nehodlám začínat nové téma. Víte anonyme xyfň v úvodu, kde si stěžujete, že jste podepsal něco, čeho za pár měsíců litujete a chcete zdrhnout s tím, že nevíte co jste zřejmě po několika panácích podepsal. Ať pracujete pro jakoukoliv MLM spoolečnost, po…te se. Hledáte utěchu na tomto serveru – je vám na nic. Viz příklad níže.

   Vžijte se do klienta. Navštívíte ho, informujete ho, podepíše něco, čemu nerozumí a dá pouze a výhradně na vaše odpovědi. Po nějaké době – škodě na majetku, zdraví, nebo při výpovědi smlouvy zjistí, že byl neinformován, uveden v omyl, apod. Co uděláte anonyme yxfň?

   Odpovím z praxe:

   Máte smůlu kliente, podepsal jste? podepsal.

   Na co si chcete stěžovat? Že jste nerozuměl?

   Ale to je Vaše chyba – podepsal jste průvodní přílohu dle par. 21 zákona č. 38/2004 Sb? Podepsal. Nashledanou.

   Takto pracuje cca 90% pojišťováků v ČR. Snad je vyjímkou tento server? Tu jsou samí osvícení lidé, kteří se vyznají min. na 100% v pojistkách, penzijních pilířích, otevřených podílových fondech apod.

   Myslím, že po tomto si budu opět a monotonně dopisovat s panem Vařečkou… Ostatní si užívají léta.

   Přeji všem pěkné léto a pohodu u vody, lesů, samot ať osamoceně nebo s rodinou. Hlavně bez nehod!

   3

   5
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account