Zobrazeno 5.673x

Označeno štítky: ,

Toto téma obsahuje 5 diskutujících a má 4 odpovědi. This post has been viewed 5674 times

 • Autor
 • Zdravím, hodlám odejít z OVB a chci se zeptat, zda-li pro mně také platí 2 roční zákaz činnosti, když byl v ovb jen 4 měsíce R1. Děkuji za odpověď

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Artur Petržilka
  Účastník

  Pardon ale……….. Nejen že jste líný si přečíst smlouvu, kterou jste podepsal, ale dokonce jste líný si pročíst diskuze na tomto webu… Řešilo se to tady fakt asi už 10x

  Pochopitelně že výpovědní lhůta a konkurenční doložka (bez ohledu na jeji vymahatelnost) platí pro všechny !!!!! R1 není pouze zpokutován …..

  A kde jste vzal 2 roční zákaz činnosti, to fakt netuším.

  TO JE MOC …

  2

  0
   | Odpovědět privátně
   Jan Srp
  Člen

  Dobrý večer kolego, pokud se nic nezměnilo ve smlouvě, tak na pozici R1 se to vztahuje. Od R2 dokonce můžete být pokutován. Ale hlavně mi nesedí ta informace o dvou letech. Mě vyměřili pouze půl roku, tak nejspíš máte buď vy nebo já zastaralé informace :-)

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Roman Kolář
  Účastník

  Předpokládám, že jste se prostě zalogoval, abyste mohl vznést dotaz, nicméně, když pohledáte ve vyhledavači, tak tam najdete x příspěvků na toto téma, přesně jak píše Artur. Dvouletý zákaz neznám, OVB má pokud si tak matně pamatuji půl roku výpovědní dobu a pak rok konkurenční doložku? Tak jen krátce, pokud jste tam dělal 4 měsíce, tak konkurenční doložka na rok je prakticky neobhajitelná, protože je nevyvážená. (polemizovat by se nechalo i s dalšími body, ale tento sám o sobě by mohl stačit). Vaše pozice a sporné body smlouvy posouvají možnost, že by s Vámi OVB vstoupilo do soudního sporu kvůli konkurenční doložce, do oblasti sci-fi.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonymní uživatel
  Neaktivní

  Nehodlám začínat nové téma. Víte anonyme xyfň v úvodu, kde si stěžujete, že jste podepsal něco, čeho za pár měsíců litujete a chcete zdrhnout s tím, že nevíte co jste zřejmě po několika panácích podepsal. Ať pracujete pro jakoukoliv MLM spoolečnost, po…te se. Hledáte utěchu na tomto serveru – je vám na nic. Viz příklad níže.

  Vžijte se do klienta. Navštívíte ho, informujete ho, podepíše něco, čemu nerozumí a dá pouze a výhradně na vaše odpovědi. Po nějaké době – škodě na majetku, zdraví, nebo při výpovědi smlouvy zjistí, že byl neinformován, uveden v omyl, apod. Co uděláte anonyme yxfň?

  Odpovím z praxe:

  Máte smůlu kliente, podepsal jste? podepsal.

  Na co si chcete stěžovat? Že jste nerozuměl?

  Ale to je Vaše chyba – podepsal jste průvodní přílohu dle par. 21 zákona č. 38/2004 Sb? Podepsal. Nashledanou.

  Takto pracuje cca 90% pojišťováků v ČR. Snad je vyjímkou tento server? Tu jsou samí osvícení lidé, kteří se vyznají min. na 100% v pojistkách, penzijních pilířích, otevřených podílových fondech apod.

  Myslím, že po tomto si budu opět a monotonně dopisovat s panem Vařečkou… Ostatní si užívají léta.

  Přeji všem pěkné léto a pohodu u vody, lesů, samot ať osamoceně nebo s rodinou. Hlavně bez nehod!

  3

  5
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account