Zobrazeno 1.437x

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 1438 times Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel evakrizova a poslední změna proběhla 2 měsíci a 2 týdny. This post has been viewed 1438 times

 • Autor
 •  Lukáš Paldus
  Účastník

  Dobrý den,

  máte někdo zkušenost s odchodem od výše uvedených společnosti ve smlouvě s konkureční doložkou a poté následně pokračování v oboru a práci s kmene, který jste vytvořili v předešlé společnosti? Setkali jste se se sankcemi nebo nemožností oslovit kmen klientů?

  0

  0
   | Odpovědět privátně

  Přečtěte si co jste podepsal ve smlouvě při nástupu. Co tam nebude je povoleno (pokud neublížíte klientovi). Bohužel to s nějakými obměnami budou mít všechny jmenované společnosti.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Tomáš Bílek
  Účastník

  Nedoporučím nic jiného, než si přečíst smlouvu a poradit se s právníkem, protože hádat se o tom, jestli to funguje, je jak tlachat na pavlači. Někomu dopis přijde, někomu ne:)

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   evakrizova
  Účastník

  dobry den, je mozne nejak touto cestou oslovit někoho, kdo byl v broker consulting? potrebovala bych scany proviznich podminek, pripadne mandatnich smluv. Dekuji za informace.


  S přátelským pozdravem

  Mgr. Bc. Eva Křížová, DiS.
  eva.krizova@email.cz
  778010333

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account