Zobrazeno 4.445x

Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. This post has been viewed 4446 times Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 3 roky a 1 měsícem. This post has been viewed 4446 times

 • Autor
 • Dobrý den, ráda bych se zeptala jakým způsobem si mám nechat ověřit podpis, když ověření musím pak doložit při následujícím podpisu smlouvy, kterou ještě nemám. Existuje na toto nějaký formulář, nebo jakým způsobem mám postupovat?
  Předem velice děkuji za radu.

  Kamila

  0

  1
   | Odpovědět privátně
   Roman Kolář
  Účastník

  Nejste moc sdílná… Ověření na jakém dokumentu, z jakého důvodu… apod?

  0

  0
   | Odpovědět privátně

  Dobrý den,
  abychom Vám mohli poradit, tak opravdu je potřebu blíže popsat, co konkrétně řešíte?
  Ověření podpisu k jakému účelu a pro jakou společnost…..ověření podpisu na smlouvě jaké? Formulář od které společnosti?
  Je to jako kdybyste se ptala vizážisty: “Co si mám vzít za doplněk? A bude se opravdu ke mě hodit?” A vizážista o Vás nevěděl nic víc, protože jste nesdělila, jaký jste typ, k jakému oblečení a jakému účelu ten doplněk má být apod. ;-)

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Člen

  Dobrý den, budu podepisovat smlouvu o vyrovnání SJM s bývalým manželem. A k tomuto bych měla doložit ověření podpisu. Myslela jsem, že se podpis ověřuje přímo při podpisu dané smlouvy. Proto nevím, jaké ověření bych měla doložit.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
   Anonym
  Člen

  Předem si nechat ověřit podpis a pak takto ověřený podpis “přilípnout” k nějakému dokumentu (smlouvě) opravdu nemůžete. Musíte nechat ověřit podpis napsaný na té dané smlouvě. Buď při podpisu za přítomnosti notáře nebo jiné osoby oprávněné ověřovat podpisy (advokát, úředník, přepážka Czech Pointu) nebo nejdřív smlouvu podepíšete a pak s ní zajdete za jednou z oprávněných osob (při dodatečném ověření to už nemůže být advokát) a necháte svůj podpis ověřit dodatečně.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account