Zobrazeno 2.298x

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 2299 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jiří Vařečka a poslední změna proběhla 4 roky, 11 měsíci. This post has been viewed 2299 times

 • Autor
 •  Jiří Vařečka 
  Účastník

  Pokud se nepletu, tak je toto zcela vyjímečné propojení životního pojištění (IŽP) s pojištěním odpovědnosti v běžném občanském životě pokud někomu pojištěný způsobil škodu či újmu.

  ▶ Z pojištění je hrazeno:

  Nemajetková újma na zdraví nebo životě (bolestné, ztížení společenského uplatnění, duševní útrapy blízkých osob v případě úmrtí, nebo zvlášť závažného ublížení na zdraví poškozeného), újma na věci nebo zvířeti, následná finanční škoda vyplývající z uvedených, újem, náklady nutné k právní ochraně pojištěného, náklady léčení vynaložené zdravotní pojišťovnou, regresy ze strany orgánů

  nemocenského pojištění.

  ▶ Pojištěnými jsou všechny osoby žijící ve společné domácnosti s pojištěným. Jde o osoby, které spolu trvale žijí a společně uhrazují náklady na své potřeby. Děti bez ohledu na jejich věk!

  ▶ limity = 1.000.000,-Kč – 2.000.000,-Kč – 5.000.000,-Kč

  ▶ pojistné 300,-Kč – 420,-Kč – 690,-Kč

  ▶ Pojištění se vztahuje na újmy na území Evropy, s výjimkou Turecka a zemí bývalého Sovětského svazu, nejsou-li členskými státy Evropské unie.

  ▶ Pojištění se sjednává bez spoluúčasti!

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Vašek Kott 
  Účastník

  Vyjimecne myslite kvalitou nebo tim, ze to existuje? Stejne propojeni ma i Uniqa a CPP. Blizsi detaily uz si ale nepamatuji.

  Takze rec bude nejspise opravdu o kvalite :-)

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  Domnívám se, že ČPP to už nějakou dobu má s možností sjednat odpovědnost a cestovky…

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account