Zobrazeno 3.016x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 3017 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Roman Kolář a poslední změna proběhla 5 roky a 10 měsíci. This post has been viewed 3017 times

 • Autor
  •  Jiří Rabinský
   Účastník

   Dobrý den chci se sVami podělit o případ.Nikdy jsem s onemocněním krku u mého lékaře nebyl a už vůbec ne před uzavřením smlouvy s Axou.S tou jsem uzavřel smlouvu loni k 1.6.2017.Letos na jaře mi nateklé krk z venku velká boule.Cekal jsem Cca 1,5 měsíce na operaci.Kdyz se blížil můj už 15 den mě pracovní neschopnosti,a to vše pro mě z lékařského hlediska dopadlo dobře, šel jsem za svým poradcem do Partnerem,to s ním vyřídit.Vse dělal on line a dobře,zadávali jsme tam ofocene dokumenty zprávy od lékařů z nemocnice.Pristi dny mi přišel zašifrovaný mail od Axa pojišťovny, že podle nich jsem tuto nemoc měl e věděl o ní již před uzavřením smlouvy s Axou.Podotykam, že nejsem ani simulant,ani jsem o tom co jsem mi stane nevěděl dopředu a smlouvu s Axon mám rok a vím na co jsem připojištění.Resime to teď reklamací.Jinak jsem nebyl nikdy operován sami nebyl dlouhodobě nemocný, takže jse mě to hluboce dotklo a po vyřízení reklamace chci pryč od AXA POJISTOVNY URAZOVE POJIŠTĚNÍ SYMFONIE.Jiri Rabinský

    | Odpovědět privátně
  •  Miroslav Junek
   Účastník

   Dobrý den,

   vysvětlí mi někdo, proč všichni klienti poradců Partners mají životky u Axy? Tedy kromě vyjímek Aegon a Generali LaVitta :D Pan Borkovec se vždy dušuje, jak jsou nezávislí a kope do všech okolo… chtěl bych vidět jejich poměrné rozložení produkce mezi producenty :).

   Každopádně.. mrkněte se na zdravotní dotazník, který jste s touto osobou vyplňoval, jestli to tam třeba neuvedl.
   Druhá věc, ověřte si, z kterého rizika jste žádal pojistné plnění a jaké tam jsou karenční doby a výluky. Mrkněte i na čekací dobu u pracovní neschopnosti, kterou zde zmiňujete.

   Tyto informace by Vám měl kvalitní poradce vždy sdělit před uzavřením pojištění, protože právě podle těchto parametrů by měl vybrat vhodný produkt pro Vás dle individuálně zjištěných informací.

   Hezký den :)

    | Odpovědět privátně
   •  Jiří Rabinský
    Účastník

    Dobrý den pane Junku,dotazník máme dobře.Nevim nic o nějakých výjimkách,ani poradce,jsem připojištění na 15 den v pracovní neschopnosti,ale pojišťovna mě rovnou smetla s tím, že jsem tuto nemoc s krkem měl již před uzavřením smlouvy s Axou.Tak jen říkám co je to za sprostou drzost, když nic takového nebylo.

     | Odpovědět privátně
    •  Roman Kolář
     Účastník

     První problém je, že to řešíte ve dvou diskuzních tématech.
     Druhý problém je v tom, že nedáváte kompletní údaje. Něco říkáte Vy a něco AXA. My bychom ale chtěli posoudit objektivně, o co se AXA opřela, Vaše hodnocení chápu, ale není k danému případu úplně relevantní. Nemusel jste vůbec nikdy být nemocný s krkem, důležité je, do jaké skupiny onemocnění to, co jste utrpěl, patří a zda jste ve stejné skupině už neutrpěl nějaký problém jinde, třeba na noze…. nebo kdekoli jinde a v příčinné souvislosti s něčím, co ani třeba netušíte.

      | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account