Zobrazeno 811x

Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. This post has been viewed 812 times Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 8 měsíci a 4 týdny. This post has been viewed 812 times

 • Autor
 •  Anonym
  Neaktivní

  Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti se společností za kterou stojí Michaela Skálová za společností Money Advocate, která se prsí tím, že nabízí odborná řešení při podvodném jednání.

  Sama se přitom naprosto jednoznačně dopouští prapodivného jednání.
  Ve svém portfoliu uvádí společnost Money Advocate uvádí, že zastupuje klienty v kauzách společností jako je Arca Investment, Tycoon Enterprise nebo Helske. Přitom ale paní Skálová přímo zastupovala klienty a radila jim aby do těchto společností investovali.

  Nechápu tu drzost chodit po trhu a nabízet možnost vytvářeny blacklisty firem a zastupovat klienty, kteří se však přímo napálili díky jejímu konání.
  Jsem solidním poradcem klientů již 17 let a přímo mí klienti mají osobní zkušenost s paní Skálovou a proto bych rád varoval všechny před tímto prapodivným chováním a až skutečnou drzostí nabízet služby, které jsou v přímém rozporu s jejím jednáním, protože v kauzách, které jakoby „řeší“ je sama namočená.

  Svým dřívějším klientům ba dokonce zaměstnavatelům zajišťovala investiční zápůjčky za nestandardních podmínek, které dodnes musí tyto firmy vymáhat exekučním řízením.

  Navíc jako samozvaný „peněžní advokát“ nabízí a obhajuje prapodivnou pofidérní a ničím nepodloženou kryptoměnu Monetky. Přitom po již tolika zkušenostech nemůže žádný rozumný poradce přehlížet extrémní volatilitu této položky, nemůže přehlížet reálné dopady 40% propadů během několika dnů, nemůže přehlížet, že celý trh je v rukou několika lidí, kteří svým podvodným jednáním ohrožují osudy milónů lidí. Ale možná právě pro všechno výše zmíněné a pro blízkost paní Skálové a společností s ní spjatých (Money Advocate, a další) k podivnému jednání to dává smysl.
  Prosím dávejte si pozor.

  Peter bojující za pravdu.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account