Zobrazeno 4.406x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 4407 times Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jakub Drážek a poslední změna proběhla 2 roky a 10 měsíci. This post has been viewed 4407 times

 • Autor
  •  Anonym
   Neaktivní

   Dobrý den, zavinil jsem dopravní nehodu se zraněním a zrušil jsem povinné ručení protože auto bylo sešrotováno bude pojišťovna plnit případné následky? Případ ještě řeší policie. Nehoda byla nahlášena pojišťovně než jsem zrušil pojistku.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka
   Účastník

   Pokud se nehoda stala v době pojištění, neměl by být žádný problém.
   Půjdete-li k soudu, nezapomeňte o této skutečnosti obratem informovat pojišťovnu.
   Tyto informace by Vám ale měl dát ten člověk, u kterého jste si sjednal POV.
   Jste s ním ve spojení?

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  • Tak moja čerstvá skúsenosť s MetLife. Ak by som si opätovne mala robiť poistku,tak určite nie u nich. V októbri 2019 som bola na OP. Bola som PN od októbra do marca 2020, potom som nastúpila do práce. V predstihu vo februári som im zaslala dokumentáciu. Prišlo mi prvé rozhodnutie, že mi nárok neuznávajú. Odvolala som sa a dodala dokument z preventívnej prehliadky z marca 2019, keďže som prešla (mám rizikové pracovisko) mala som za to, že to už bude v poriadku. Opätovne mi prišlo rozhodnutie, že mi nárok neuznávajú. Opätovne som sa odvolala. Opäť zamietli. Bez toho, aby si spätne vyžiadali dokumentáciu od môjho ošetrujúceho lekára, ktorá potvrdzuje, že som nikdy nebola liečená na uvedené ochorenie, nikdy som nim netrpela. Stále zamietavé stanovisko, bez nejakej mediácie, či snahy dohodnúť sa. Aktuálne som na tom tak (keďže sa mi na to už pozrela právnička), že to idem dať na súd a budem sa súdiť o svoj nárok. Teda pokiaľ máte možnosť vyhnite sa akýmkoľvek ich produktom.

   0

   2
    | Odpovědět privátně
  •  Jakub Drážek
   Účastník

   Pro jakou společnost pracujete?

   Tohle zní jako špatně nahlášená událost a věc, kteoru by měl řešit makléř.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account