Zobrazeno 3.633x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje 4 diskutující a má 3 odpovědi. This post has been viewed 3634 times

 • Autor
  • Dobrý den,

   setkal se někdo prosím u klientu s tím, že by jim volala Policie České Pojišťovny? V lednu letošního roku jsem skončil jako VPA České Pojišťovny. Občas se na mě obrátí moji klienti které jsem měl ve správě.

   Pokud je odkážu na přepážku, protože již jejich smlouvy nespravuji, druhý nebo třetí den jim volá policie České Pojišťovny a vyptávají se na mně.

   Máte s tím někdo zkušenost?

   Od ČP jsem odešel z vlastního uvážení, protože moje představa o správném zajištění rizik pro mé klienty byla odlišná než představa mého nadřízeného. Po slovech mého manažera a regionální ředitelky že budu litovat, čekám cokoliv. V patek mi přišel dopis od společnosti Logicall

   že dlužím ČP 1 450 000 Kč. za smluvní pokutu nevím za co od ledna se mnou nikdo z ČP nekomunikuje. Dokonce i mí bývalí kolegové mají přísný zákaz se mnou mluvit.

   Společnost Logicall neví za co mají peníze vymáhat, prý se mám obrátit přímo na ČP.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Martin Hrubý
   Účastník

   dobrý den, bohužel v našem oboru se dějí věci daleko za hranicí slušnosti..

   být Vámi našel bych si co nejrychleji dobrého právníka, který Vás začne právně zastupovat, seznámil ho se smlouvou kterou jsem podepsal a podnikal kroky na základě jeho doporučení

   co se týká volání od Policie České pojišťovny tak to je dle mého názoru zahranicemi jak slušného tak právního chování v rámci práv ČR, ale zase bych situaci a další kroky řešil s právníkem

   2

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Roman Kroutil
   Účastník

   Mého kamaráda, bývalého manažera ČP, jeho bývalá mateřská ČP po jeho odchodu vydírala. Zřejmě někdo ze zmiňované policie ČP jej navštívil v jeho současné práci, několikrát telefonoval, vyhrožoval, že ho sleduje i jeho rodinu a pokud nestáhne stížnost na ČP bude mít problémy. ČP mu bez důvodu vypověděla pojistku domu, a navíc odmítla vyplatit plnění ze smlouvy ŽP.

   Nad některými postupy ČP zůstává rozum stát.

   2

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka
   Účastník

   Já jsem z ČP odcházel v létě 2009 a již tehdy to nebyla žádná sranda.

   Klienti byli následně oslovováni těmi, kterým byl darovám můj kmen a přepojišťování. (Pokud by měl někdo toto za pomluvu, předem ohlašuji, že mám toto velice dobře zdokumentované, někdy jsem byl u toho i já sám přímo, nebyl jsem poznán).

   Na druhou stranu se nemůžeme divit “zoufalství” jednotlivých pojišťovacích domů. Zákon 38 a jeho právě projednávané změny, nás, jako obchoďáky, dá všechny do jedné linie a jak se potom na ČP bude vysvětlovat, že u ČP může dělat pouze ČP, ale má stejné zkoušky jako ten, který dělá ústavy všechny? (dnes se to vysvětluje tím, že VPA je mnohem, mnohem víc, než nějaké obyčejné PPZ).

   5

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account