Zobrazeno 23.465x

Štítky:  

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. This post has been viewed 23466 times Do diskuze (10 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Jaroslav Pelant a poslední změna proběhla 2 měsíců, 2 týdnů. This post has been viewed 23466 times

 • Autor
 •  František Šťastný 
  Uživatel

  Dobrý den,

  při zahajování spolupráce s Kapitolem jsem dělal zkoušky do ČNB. Nějakou chvíli jsem pracoval bez licence s mým vedoucím. Způsob práce a přístup ke klientům se mi ale nelíbil, tak chci spolupráci ukončit. Do ČNB bych ale poplatek 10000 zaslat chtěl. Jen ho nechci posílat přes Kapitol.

  Chci se zeptat, jestli je možné tento poplatek uhradit rovnou na ČNB. ? Zda jsem tam vedený jako, že jsem zkoušku udělal ale ještě jsem poplatek neuhradil. Děkuji

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  ALEŠ KŘEČEK 
  Účastník

  Dobrý den Petře,

  po “zkouškách”, které jste prošel, tak bylo upsání společnosti.

  Tak jako tak zkoušky a registraci, jste musel provádět hned po složení zkoušek a poté platba a zápis do registru. ?

  Musím potvrdit, když jste nováček, tak záleží na Vašem vedoucím, jakou cestu Vám předšlape a potom to je pouze na Vás.

  A.K.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Jaroslav Pelant 
   Účastník

   A Ty jsi měl Aleši ode mě předšlapanou cestu dobře nebo špatně? :-)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jaroslav Pelant 
   Účastník

   A Ty jsi měl Aleši ode mě předšlapanou cestu dobře nebo špatně? :-)

   0

   0
    | Odpovědět privátně
   •  ALEŠ KŘEČEK 
    Účastník

    Se zpětným pohledem vlastně dobře. Prodávat spořící pojistky a nesmyslně nastavení rizik….., proto jsem musel zjišťovat informace sám a tím jsem se vlastně zdokonalil.

    Tedy souhlas vlastně dobře. O:)

    A ano je to o lidech a nejvíce na mně zanechalo setkání s panem Hostinským z VHI a virtuálně Roman Kolář. O:)

    0

    0
     | Odpovědět privátně
    •  Jaroslav Pelant 
     Účastník

     Aleši až dnes jsem si všiml té odpovědi a ještě náhodou, když jsem něco hledal na netu.
     Prodávat pojistky se spořením jsem Tě nikdy neučil – na to byli jiní lidé. Ale dopustil jsem se spousty chyb, přičemž celá doba v Kapitolu byla chyba, ale je to také velké ponaučení, to souhlasím. Možná se mýlím, ale o tomto portálu jsem Ti řekl já, protože jsem chtěl, abyste se posunuli jinam, ale to je již jedno. A jak sám víš (snad, možná), tak jsem odešel právě proto, že jsem si představoval jinou práci a také jiné vedení i nade mnou a prosazoval si svou vlastní cestu a zdokonalování. Byli tam velké neshody kvůli tomu, že jsme s Tebou, Andreou a Davidem byli považováni za nechtěné revolucionáře a chybu v matrixu. Zpětně jsem se dozvěděl, že bylo o mě (nás) za mými zády jednáno až v Brně a rozhodně to nebylo v dobrém.
     Jsem rád, že jsi se osamostatnil, tedy pokud to ve Fincentru aspoň trochu jde, a profesně se posunul a nestrnul na místě – ostatně o to mi vždy šlo.

     A když už jsme u těch zkušeností, tak pro mě byl velký přínos první účast na setkání “Poradců sobě” kde účinkoval i Pavel Fara s jeho “hrou” a následně setkání a absolvování kurzu s Pavlem a jeho manželkou.
     Také mě velmi obohatilo setkání s Honzou Maňákem na jeho centrále, za což mu veřejně velmi děkuji.

     0

     0
      | Odpovědět privátně
     •  Jan Maňák 
      Účastník

      Jardo,

      dostáváte mě do rozpaků, pokud pro Vás návštěva korporátní banky BNPP (kde jsem sám hostem) byla takovým zážitkem :)

      a rovnou se omlouvám zakladateli vlákna, že pro něj asi příspěvek není příliš odpovědí na otázku.

      0

      0
       | Odpovědět privátně
     •  Jaroslav Pelant 
      Účastník

      Honzo navštívil jsem za ty léta mnoho a mnoho bank a tak návštěva další banky pro mě zážitek není, to spíše to složitější parkování a oplétačky s policií, když jsem bloudil na Václaváku a měl Vás na telefonu :-)
      Ale ne v každé bance má člověk možnost setkat se s tak fundovaným člověkem za kterého Vás bezesporu považuji – a především si vážím, že jste mi věnoval čas i po schůzce a dodával materiály na mé (Vašimi ústy) nezvyklé a neobvyklé dotazy a požadavky.

      Co se týče zakladatele, tak vzhledem k tomu, že svůj dotaz položil v roce 2012 předpokládám, že již odpověď má.

      0

      0
       | Odpovědět privátně
 •  Artur Petržilka 
  Účastník

  Nevím přesně, jak je to v kapitolu, nicméně v MLM společnostech bývá zvykem, že poplatek za registraci ČNB za Vás zaplatí společnost, která si to následně (buď jednorázově nebo postupně) strhne z vašich prvních provizí.

  Dal jsem si Vás (Petr Labaš) vyhledat v registru ČNB a nic na mě nevyskočilo ! Máte vůbec oprávnění od ČNB hotové nebo jste zde pod jiným jménem … tzv. fejkem ?

  Proč to nechcete posílat přes Kapitol? Kapitolu z toho poplatku nejde vůbec nic …

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  V subjektech finančního trhu jsem Vás nenašel, takže registrován u ČNB pod Kapitolem zřejmě nebudete. Ani nemůžete, pokud tam Kapitol nesložil ty peníze za Vás :-)

  Rozhodující je, v jaké fázi je Vaše registrace. Pokud nebyla na ČNB ještě podána, pak ji potřebujete podat pod jiným subjektem a k tomu složit ony peníze a doložit všechny ostatní věci, potřebné k registraci, včetně dokladu o složení zkoušky na příslušný (základní) stupeň odborné způsobilosti.

  Pokud by podána byla, pak by se v případě, že pošlete peníze stalo to, že budete registrován jako PPZ pod Kapitol a musel byste zažádat o přeregistraci pod jiný subjekt.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Prášil 
  Účastník

  Pod Kapitolem nejste tak si najděte firmu, která Vám bude vyhovovat. Pak řešte platbu 10 000,-. Spoustu lidí si myslí, že když složí zkoušku ze zákona 38, musí automaticky zaplatit 10 000,-, ale tak to není. Některé firmy straší, že přeregistrování stojí dalších 10 000,- což je další nesmysl.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account