Zobrazeno 9.775x

Toto téma obsahuje 18 diskutujících a má 29 odpovědí. This post has been viewed 9776 times

 • Autor
  •  Anonymní uživatel
   Neaktivní

   Dobrý den,

   Jsme parta 4ch kamarádů, které zajímají finanční produkty. Chtěli bychom začít někde začít spolupracovat, avšak si nevíme rady, protože trh je svým způsobem přesicený. Máme cca 20 potenciálních klientů, kteří by si rádi spořili, avšak nevíme kam je nasměrovat. Máme známého u zlata. To je dobrá volba. Avšak existují určitě i jiné produkty (ať již kliedně do stáří) kde jsou zajímavé provize.

   Dá se někdo dočíst, co kde jaké společnosti slibují, nabízejí, podporují atd.? Jaké jsou kde provize ? Myslíme to s prací vážně, již jsme si zajistili operátorky, které nám domluvili schůzky. Jen nevím, pod jakou hlavičkou začít. Poradíte nám ?

   Vím, že nábor aj. tu je zakázaný ;) To neočekávám. Jen zkuste nasměrovat a poradit. Děkuji

   Miškovič

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Vašek Kott
   Účastník

   Mate operatorky, ktere vam domluvily schuzky, prestoze jeste nevite, u koho budete pracovat? Ze Vy nas tak trochu lakujete, co?:-)

   2

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Stupka
   Účastník

   Dobrý den, pane Miškoviči,

   vezmu to od konce.

   1)Je přinejmenším poněkud zvláštní domlouvat si hned schůzky s klienty, když ještě ani nevíte, pod jakou servisní společností byste chtěli působit. Úskalí tohoto postupu jsou celkem zřejmá a nemá cenu to víc rozebírat.

   2)Z příspěvku je také zřejmé, že hledáte produkty, které mají “zajímavé provize”. Zadarmo tuto práci samozřejmě nikdo neděláme, nicméně primárně nám přeci jde o kvalitu služby pro klienta a její přidanou hodnotu. Opravte mne, pokud se mýlím. Navíc výše prvotní provize zpravidla ani nekoresponduje s výhodností pro klienta.

   3) Co se zlata týče, jde dle mého názoru spíše o investici než spoření a pro běžné klienty je vhodné především jako doplněk portfolia než stěžejní produkt/nástroj.

   Poradil bych Vám ujasnit si, co vlastně od této práce očekáváte a podle toho se zařídit. Teprve potom začít kontaktovat potenciální klienty.

   4

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jindřich Benda
   Účastník

   Je fajn, že se zajímáte o reference, než někde podepíšete smlouvu. Podle toho co píšete si myslím, že jste oborem financí nepolíbení, takže já bych Vám doporučil si dát schůzku se zástupci několika poradenských společností, pojištoven i stavební spořitelny.

   Zjistíte o čem ta práce vlastně je, jaké mají klienti potřeby, jakými produkty se to řeší, jaký je rozdíl mezi prodejem a zprostředkováním, jaké jsou rozdíly u jednotlivých společností v pohledu na klienta a atp.

   Rád by s Vámi pokecal, ale jsem z Brna, bohužel…

   PS: s tím přesycením máte pravdu.

   3

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka
   Účastník

   Pane Miškovič, já také moc nerozumím Vašemu dotazu.

   Zde na Poradcích máte napsáno Praha. Na ČNB je ale registrace tohoto jména z Brna. Co je pravda?

   1. Pokud jste ten z Brna, tak máte u ČNB registraci investiční, dále i VPA a PPZ u Partners.

   Tak proč se ptáte, když již u nich jste?

   2. Shodou okolností jste z Prahy, jako já, ale nemáte žádnou licenci.

   To se takto ptáte, když jste “parta 4ch kamarádů, které zajímají finanční produkty”, bez zkušeností, registrací ale již máte domluvené schůzky?

   Můžete nám zde toto vysvětlit?

   Děkuji.

   5

   0
    | Odpovědět privátně
   •  Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dobrý den,

    Jak jsem psal již ve výše zmíněném příspěvku, operátorky jsou primárně na jiný projekt, avšak ten se bude naopak přidávat do našeho porfolia služeb, což obnáší jistě další právní záležitosti jako je registrace u ČNB atd.

    Registrace ing. Milana Miškoviče v Brně u společnosti Partners je čisté shoda jmen. Tato osoba nejsem, a popírám jakékoliv možné spojitosti :).

    Osobně se nyní nacházím v Praze, kde máme sídlo společnosti, kanceláře.

    Ve finančním sektoru jsem již políben, avšak ne do takové hloubky, kterou bych nyní potřeboval.

    Práci chci dělat kvalitně, avšak i pro maximalizace zisku. Přece pokud je na trhu nějaký špatný produkt, ať ho dotyčné pojišťovny, banky aj. instituce stáhnou.

    0

    8
     | Odpovědět privátně
  •  Tomáš Bílek
   Účastník
    | Odpovědět privátně
   •  Jiří Vařečka
    Účastník

    Tomáši, doufám že nemáš pravdu.

    Nicméně se domnívám, že pan Miškovič by se k tomuto tematu – odkazu měl zde co nejrychleji vyjádřit.

    4

    1
     | Odpovědět privátně
    • Odpovím za pana Miškoviče, po zběžném prolítnutí veřejně dostupných zdrojů:

     Živnostenské oprávnění vlastní toho jména 5 lidí, z toho odpovídá věkem a ohlášenými živnostmi pouze pan Miškovič z Prahy. Po dohledání v obchodním rejstříku zde má zaniklou funkci jednatele ve zmiňované společnosti City Help s.r.o. od 05/20112 do 07/2015:

     https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=96068&typ=UPLNY

     Pokud je vše jinak, budu rád, když se pan Miškovič k dotazu již vyjádří i vzhledem k dalšímu aktuálně založenému novému tématu…

     5

     0
      | Odpovědět privátně
     •  Anonymní uživatel
      Neaktivní

      Dobrý den pane Miroslave,

      Svým způsobem jste odpověděl za mě. Ano, tato osoba jsem já, Milan Miškovič, Praha. Toto vlákno, co bylo na internetu vytvořeno z nespokojených “spolupracovnic”, které ve společnosti pobyli pár měsíců. Co se týče problematiky ohledně tohoto téma (neproplacené časy atd. – je čistá lež) Vždy jsem rád, když si případní lidé udělají osobní názor, nikoliv zprostředkovaný skrz 3 slečny, které nebyli spokojené. Jak by mohli. Přišli o velmi zajímavé místo. Bohužel každý je nahraditelný. Kdyby toto vše byla pravda, tak se tyhle stížností hromadí. Nemluvě o tom, že pokud opravdu bude mít “zájem”, tak mě prosím oslovte osobně skrz soukromou zprávu, a já Vám dám k náhledu výsledky z kontrol, které proběhli na základě udání těchto slečen. Vše v pořádku.

      1

      4
       | Odpovědět privátně
  • Dobrý den,

   předem se chci omluvit, že jsem se vetřel na tento web, přestože nemám s daným oborem co dočinění. Po pravdě, nejspíš Vás neudivím, sdělím – li, že samotné slovní spojení “finanční poradce” ve mně vyvolává velmi negativní asociace. Sám jsem v podstatě finančně negramotný, naštěstí mám matku pracující coby právnička v bankovnictví, která se o mé finanční závazky odborně stará (a před finančními poradci varuje stejně, jako v dětství před staršími pány nabízejícími cukrátka u školy).

   Jde o to, že jedna z mých kolegyň, která je mi velmi blízká po profesní i osobní stránce, leč spadá do rizikové kategorie (23 let, dokončující vzdělání v oboru, mizerný plat zdravorní sestry, chronický nedostatek financí)si před nedávnem našla vedlejšák. Jistá kamarádka ji přivedla do firmy Safe Life, o které od začátku básnila jako o úžasné příležitosti dostat se na vytouženou životní úroveň (neboli jednoduše k penězům). V současnosti zde absolvuje jakési zaškolení. Jsem v této oblasti ignorant, ale i tak mi stačilo pár minut jejích nadšených popisů zářivých zítřků, abych diagnostikoval problém: něco mi na tom smrdělo. Jelikož mi na té dívce opravdu záleží, nelenil jsem a jal se googlovat…a získané informace mě nepotěšily. Zakladetelem této společnosti je jistý Ing. Martin Zoubek, který se, jak jsem vyrozuměl, netěší ve Vašem oboru valné pověsti. Samotný předmět činnosti společnosti Safe Life je mi pak i po důkladném prostudování oficiálních webovek větší záhadou než neurologie, a to je pro mě opravdu hrad v Karpatech. Máte někdo nějaké zkušenosti se společností Safe Life (mimochodem, už ten název mě coby traumatologa poněkud irituje)? S Ing. Martinem Zoubkem, Josefem Houserem, Lukášem Holasem ad. Chtěl bych vědět, do čeho má kamarádka leze a co jí případně hrozí. Možná ze mě jen mluví má židovská nedůvěřivost. Předem děkuji za odezvu.

   (Dotaz stejného znění jsem vložil na více diskuzních fór na tomto webu.)

   3

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jan Rettich
   Účastník

   Zadejte si do vyhledávače zde na fóru, nebo i do googlu jméno Martin Zoubek. Obrázek si uděláte sám. Jinak Safe Life není žádná firma, aspoň jsem tedy žádnou takovou nenašel, ale jen jakýsi projekt borců z OVB. Zřejmě jim to už s vizitkami OVB nejde tak dobře, tak si vymysleli projekt Safe life. Jsou to borci vynalézaví… :-)

   3

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Martin Hlavatý
   Účastník

   Hledáte práci v solidní a dlouho působící firmě na českém trhu. Rozjíždíme nový tým působící na ČR, buďte s námi na jeho startu.

   0

   6
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account