Zobrazeno 11.530x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje 7 diskutujících a má 10 odpovědí. This post has been viewed 11531 times

 • Autor
 • Ahoj,

  ráda bych se zeptala na zkušenosti s touto společností (http://profi-advisors.cz/). Dostala jsem nabídku k přestupu z Partners a nabídku zařazení do jejich podobného kariérního řádu za lepší provize a právní pomoc s přechodem týmu.

  V Partners jsme s kolegyněmi třetím rokem a nejsme spokojeny s kvalitou produktů a nutností a tlakem prodávat, je tato společnosti dobrou cestou? http://www.forlifecz.com/

  Děkuji za vaše odpovědi, moc nám to pomůže při rozhodování.

  Mějte se fajn :-)

  K.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Vařečka
  Účastník

  Vznik společnosti: 18.06.2013

  http://profi-advisors.cz/

  jejich IČ 01758969 – NEMÁ registraci u ČNB !!!

  (dnes – 21.12.2014)

  webovky od 20.5.2014.

  jedinný majitel tohoto s.r.o. = MARTIN VOHRALÍK

  http://www.podnikatel.cz/rejstrik/profi-advisors-s-r-o-01758969/obchodni-rejstrik/

  také NEMÁ registraci u ČNB !!!

  Co se týká společnosti druhé – ForLife CZ – tak to je na webu hodně nepřehledné, převážně to sice směřuje k distribuci, ale kosmetiky.

  Používají označení distribuční síť, o ČNB (PA, PM, PPZ,..) a IČ nikde nic – ale mohl jsem se přehlédnout.

  Nechcete raději něco s tradicí a vyzkoušené ???

  https://poradci-sobe.cz/inzerce/view/nabidka-spoluprace/

  Přeji Vám úspěšné rozhodnutí.

  3

  5
   | Odpovědět privátně
   Roman Kolář
  Účastník

  Já bych v první řadě doporučil zanalyzovat důvody, proč se Vám nelíbí v Partners a k tomu si ujasnil, proč chcete tuto práci dělat a kam směřujete. Tlak prodávat je totiž často spojen právě s vícestupňovou strukturou a postupy na vyšší levely. Píšete o podobném karierním řádu, to už zvedá varovný prst.

  Máte zmapované i jiné možnosti, jakým způsobem realizovat to, co chcete v budoucnosti dělat? Máte zmapovány všechny další možné formy spolupráce? Máte zmapovánu podporu po stránce přísunu informací do systému? Držíte odměňování svých “podřízených” Vy nebo někdo jiný? Komu patří dispoziční právo ke kmeni? Co je ve smlouvě, kterou budete podepisovat?

  Prostě mi to přijde, že Vás někdo oslovil, Vy jste se nasměřovala na nějaké konkrétní nastavení, které Vám bylo nabídnuto a neznáte další možnosti. Možná je teď čas je zjistit. ;-)

  3

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Prášil
  Účastník

  Nepatřím zrovna mezi fanoušky MLM systému, ale o jaké nekvalitě produktu píšete? Jmenovaná firma profi-advisors opravdu nejde dohledat pod ČNB, ale vzhledem k tomu, že jednoho jednatele jsem dohledal pod Broker Trust, a.s., tak asi budou dělat pro ně. Firmu neznám a nevím, jaký mají byznys model, takže Vám pomoct nemohu. Nicméně lepší provize a právní pomoc Vám dnes zajistí více firem a rozhodně by to neměl být hlavní důvod k odchodu. Podle vašich slov mají podobný kariérní řád, který ale nemůže fungovat bez nátlaku. Prostě MLM je především o motivaci, určitého tlačení do práce atd. Firmy, které jsou na bázi MLM a dávají moc volné podmínky, nebudou nikdy tak úspěšné jako jiné MLM firmy. To pochopilo už vice MLM firem, které náborovaly na volnější podmínky. Jestli nemáte samostatný tým, tak se klidně může stát, že si budou vydělávat daleko méně peněz než v Partners i přesto, že vás jiná firma bude platit zlatem. Pokud máte schopný a loajální tým, který půjde odhodlaně s vámi i přes veškeré útrapy s přestupem spojené, tak proč ne. Jinak Partners dělá problémy a z vlastní zkušenosti vím, že to některým tak znepříjemnili, že začali raději dělat v něčem jiném. Na to je potřeba se s vlastním týmem připravit a jasně si říct, bude to stát za to, uděláme to ať se děje co se děje. Kolik máte lidí pod sebou, kteří by šli s vámi? Chcete nadále vést tým? Jste v nejhorším případě odhodlaná si tvořit tým nový? Jste schopná si vydělat sama na sebe – vlastní produkce. Je vhodné si rozmyslet, co se stávajícími klienty. Navíc pokud se nepletu, veškerá storna jdou za manažerem, který pak peníze vymáhá po vlastních lidech. Je to mnohem složitější a na všechno musíte jit s rozvahou. Taky si musíte uvědomit, že přechody nejsou jednoduché a hned vydělávat v nové firmě nebudete, tedy jestli nebudete obchody přepisovat na nějakého sebevraha. Je to těžké období a není na škodu mít finanční rezervu.

  2

  0
   | Odpovědět privátně

  Pane Vařečko, koukněte se lépe, pan Vohralík má registraci jako PPZ i jako VZ :-)

  3

  0
   | Odpovědět privátně

  Mě to skoro přijde jako skrytá reklama :-)

  1

  0
   | Odpovědět privátně
   Petr Klatovský
  Účastník

  Já jsem z Partners odcházel před 2 roky (naštěstí ještě za staré mand.smlouvy) a ačkoli jsem předem promyslel hodně věcí a pak měl spoustu jednání s lidmi / společnostmi o budoucí spolupráci, tak vím, že bez pomoci někoho, kdo si již tímto vším prošel, těžko sama zjistíte, co / kdo / jaký postup je pro Vás vhodný. A nebo různá úskalí budete odhalovat postupně, ale pak se lehce stane, že Vám to zabere několik měsíců času a pořádně ani nezačnete fungovat…

  Proto si s kolegyněmi pečlivě promyslete výše popsané úvahy a s někým zkušeným se sejděte osobně :-).

  Právní pomoc s přechodem je sice dobrá, ale jsem si jistý, že nikdo Vám nemůže slíbit, že to proběhne bez ztráty kytičky :-). Já osobně zrovna teď pomáhám kamarádovi s odchodem a postupem, co má kdy udělat, aby mu vůbec nějaký klient zbyl a zároveň mohl po odchodu v klidu fungovat a nebudil hned rozruch.

  Pokud budete chtít, dejte mi vědět a můžu Vám dát pár rad a tipů z této části.

  2

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Vařečka
  Účastník

  Ano, máte pravdu,nyní jsem jméno MARTIN VOHRALÍK také našel v ČKP.

  V neděli se mi to neukázalo, dělám stejný sken jména + vložení do stejného okénka. Možná měli v neděli dopoledne nějakou administraci, možná jsem udělal chybu ve vyhledávání.

  OMLOUVÁM SE, jmenovanému a i ostatním, která jsem tímto zmátl či poškodil.

  Nicméně vyhledávání na profi advisors, profi-advisors, forlifecz, forlife cz a for life cz nefunguje stále. Jde to pouze na advisors.

  2

  0
   | Odpovědět privátně
   Jiří Vařečka
  Účastník

  . . . a nebylo by to poprvé.

  3

  0
   | Odpovědět privátně
  Profilové foto
  Anonym

  Ahoj,

  děkuji za vaše reakce. Ne, ne, byly jsme s kolegyněmi na horách, tak jsem nereagovala na příspěvky. ;-)

  Procházeli jsme si (konečně asi poprvé) smlouvu s Partners a dodatky, které jsme uzavřely a ještě jsem hledala informaci o společnosti. Možností je opravdu hodně, tak děkuji za vaše příspěvky a asi se porozhlédneme spíše po něčem ne-levelovém.

  Pěkný rok 2015!

  K.

  2

  0
   | Odpovědět privátně

  Zdravím anonyme K.,

  právě s pár kolegy odcházíme také z Partners po absolutní ztrátě tyrkysových brýlí. Poměrně intenzivně jsme se na to připravovali (právníci, bývalý poradci Partners, mapování trhu). Jestli chceš a ještě jsi neodešla, můžeme se podělit o získané know how :) mail vymazano@vymazano.cz – upraveno administrátorem

  1

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account