Zobrazeno 8.290x

Označeno štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. This post has been viewed 8291 times Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla 3 roky, 1 měsícem. This post has been viewed 8291 times

 • Autor
 •  Anonymní uživatel

  Podělím se s Vámi o email (viz níže), který mi dnes došel. Je zajímavé, že v případě neoprávnéné pokuty ji za Vás firma zaplatí.

  Dobrý den,

  ŘÍDÍTE často, dostáváte POKUTY a vnímáte každý BOD?

  …tak právě pro vás tu je služba http://www.resenipokut.cz

  Našim klientům GARANTUJEME, že za všechny své přestupky nedostanou ani pokuty, ani body a nepřijdou o řidičský průkaz.

  BONUS: Díky tomuto emailu VÁS bude tato služba stát 1.699,- při zadání bonusového kódu 12861 v objednávce, místo 1.999,-/rok.

  Pro zajímavosti a rady http://www.facebook.com/resenipokut.cz

  S pozdravem

  Jana Nová

  řešenípokut.cz, o.s.

  Kaprova 42/14

  Praha 1 – Staré Město

  IČO: 22710639

  mail: jana.nova@resenipokut.cz

  web: resenipokut.cz

  fb: facebook.com/resenipokut.cz

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Anonymní uživatel

  Vím, že to není fin.téma na tomto serveru (proto asi ten zápor), ale spoustu z nás řídí auto.

  Jen se ptám, zda jste se s tímto někdo setkal? A co na to říkáte?

  0

  4
   | Odpovědět privátně
  •  Ondřej Hák 
   Účastník

   Vím o tom, ale neznám nikoho, kdo by měl osobní zkušenost. Jinak palce neřešte. Na tomto webu je větší množství anonymních chudáčků, kteří nic jiného neumí. Je lepší se jimi nezabývat. Vlastní názor nemají, umí jen kliknout na palec ;).

   Jinak můj názor? Sorry, ale když už to někde přepálím, tak je to můj problém a holt bych měl zaplatit. Body mám zatím všechny i bez podobných služeb. Vždy jsem si vystačil se slušným chováním a uznáním chyby a maximálně jsem sáhnul pro pětistovku na bloček…

   2

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Roman Kolář 
   Účastník

   Já jsem se s tím nesetkal, nicméně zajímá mě to z titulu, jak někdo může něco takového garantovat? Pokud by to byla pravda, pak si kdokoli může zaplatit 1699,- za rok a může jezdit jako šílenec? Projíždět zákazy vjezdu, překračovat rychlost, parkovat, kde chce… není to tak trochu nebezpečné? ;-) K čemu potom máme vytvořena nějaká pravidla, když se nechá koupit takový odpustek?

   2

   0
    | Odpovědět privátně
   •  Anonymní uživatel

    Taky mi to přijde divné… ale jsou také přísná pravidla. Do 3 dnů od obdržení dopisu musí hříšník poslat to psaní na firmu. Nesmí mu zadržet ŘP při účasti nehody apod.

    Je to podobné, jako u firmy slibující navrácení poplatků za HU, SU apod. zpět klientům.

    0

    0
     | Odpovědět privátně
   •  Jan Sedláček 
    Člen

    Já už se s tím setkal, ne tedy že bych přímo já měl zaplacenou tuto službu, ale můj známý to má. Při zastavení policejní hlídkou, kdy jel po okreskách 160kmh odjel bez problémů. Je to dobré když člověk mírně nevědomky překročíte rychlost o pár kilometrů. Mělo by to byt s nějakým omezením (to že vyloučili alkohol, drogy a nehodu neberu jako omezení).

    0

    1
     | Odpovědět privátně
    •  Ondřej Hák 
     Účastník

     Je pravda, že to dělala jedna moje známá (dlouho jsem s ní nemluvil, možná to ještě dělá). Ta za jednu událost ale chtěla 7.000,- Kč. Spolupracovala s bývalým policistou, který znal povinnosti, které je třeba jako policista dělat a na základě toho právě řešili tyto spory. Jako příklad mi uváděla právě překročení rychlosti – prý se musí radary denně kalibrovat, což se pochopitelně neděje. Při přestupkovém nebo trestním řízení pak vyžádají potvrzení kalibrace z daného dne a pokud není, tak jde celá věc ze stolu. Ale jak říkám, sám jsem to nezažil.

     1

     0
      | Odpovědět privátně
 •  Tomáš Bílek 
  Účastník

  Upřímně trochu více věřím D.A.S. pojištění právní ochrany, která toto také umožňuje a navíc nic negarantuje, takže vím, že pro to udělají všechno, ale také vím, že u radaru se 150km/h nejezdí. A v nejhorším kluci v Passatech nám stejně poradí, ať dáme pokutu do správního řízení a ta se pak může vymazat:))

  2

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Naďa Kutilová 
  Účastník

  Dobrý den,

  vyhledala jsem si téma, které je 3 roky staré.

  Máte někdo za tu dobu informace zda pojištění proti pokutám i na dále funguje ?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka 
   Účastník

   Ahojky Naďo,

   rovnou pro všechny, ano, na toto téma jsme se spolu již bavili, že nikdy jsem si o tomto “pojištění” nedělal iluze.

   Že jsem v době veřejnění plně souhlasil s názory kolegů,

   Ondřej: “když už to někde přepálím, tak je to můj problém”,

   Roman: “kdokoli může zaplatit 1699,- za rok a může jezdit jako šílenec?” + “K čemu potom máme vytvořena nějaká pravidla, když se nechá koupit takový odpustek?”

   Tomáš: “Upřímně trochu více věřím D.A.S. pojištění právní ochrany, která toto také umožňuje a navíc nic negarantuje, takže vím, že pro to udělají všechno, ale také vím, že u radaru se 150km/h nejezdí”

   Naďo, protože se tady nikdo, zatím, neozval, možná to jen tím, že to nečetl, je ale také možné, že ze zdejší komunity s nimi nikdo nespolupracoval a tím pádem nemá žádné (+/-) informace.

   Vím že “Pojištění pokut” začala před lety nabízet pojišťovna Slavia jako součást POV, ale opravdu si nevzpomínám, že by to někdy někdo z našich tehdejších klientů využil.

   Celé mi to tak nějak připadá divné, minimálně částečně jdoucí proti záměru vzniku zákonů.

   Nyní jsem si tedy ještě prošel Facebook i web a jako nic moc, co by mne přesvědčilo o výhodnosti si toto sjednat, tam nebylo. Naopak:

   http://podvodnefirmy.cz/nechcipokutu-cz-resenipokut-cz-je-podvod/

   I já se tímto připojuji k žádosti o zveřejnění dalších informací, pokud je někdo z Poradců má.

   A ještě jaké já nabízím řešení = Pojištění právní ochrany.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
 •  Naďa Kutilová 
  Účastník

  Zdravím Jiří,

  názory ostatních jsem též přečetla a vlastně jsme měla jasno.

  Děkuji i za tvůj názor:-)

  V návaznosti na včerejší téma pojištění pokut, jsem klientovi doporučila nainstalovat si navigaci do telefonu (aplikace WAZE) a nastavit informaci si pro rychlostní povolení a radary. Upozornila jsem ho na nutnost dodržování předpisů a hlavně na netelefonování za jízdy s telefonem v ruce.

  Jen v případě, že si bude vědom, že pravidla neporušil a přesto byl zastaven policií ČR, přídadně obdržel nepříjemný dopis o přestupku může využít právní ochranu, kterou má v pojištnění vozidla UNIQA letos zdarma.

  Co obsahuje právník do auta :

  NONSTOP neomezené konzultace s právníkem, tzn. zavolat pokud bude chtít klient pomoc cokolov zkonzultovat a vyřešit.

  Je sjednané i právní zastoupení, asistenci s úřady, pomoc se správním a trestním řízení při dopravní nehodě, vyhotovení znaleckého posudku v rámci přestupkového nebo správního řízení, soudních a jiných poplatků. Soudní jednání až do výše 500 000,- Kč – zastřešuje D.A.S.

  Příští rok nebude již pro klienta připojištění ZDARMA výše popsaného právníka do auta, ale cena bude 480,- Kč na rok, která pro klid řidiče stojí za to. Nicméně, rady právníka se nevtahuje na řidiče a pojistníka, ale na pojištěné vozidlo, půjčovací auta v rodině jsou dnes normální jev, využije rady, porady kdokoliv.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
  •  Jaroslav Havránek 
   Účastník

   Jsem dlouholetým uživatelem zmíněných “pojistek” a jsem více než spokojen. Nicméně není to černobílé.

   Jak už někdo inzeroval výše doporučoval bych si dát pozor na firmy které mají cokoliv společného s panem Kocourkem jako řešení pokut a jejich klony.

   Když přišli na trh, tak strategie byla pomocí obstrukcí zdržovat až do prekluze po 1 roku od přestupku. Obstrukce jako zmatení úřadů neustálou změnou zmocněnců, omluvy pro nemoc aj. Toto fungovalo v prvopočátcích, jelikož klientů těchto společností bylo řádově méně. Dnes je přestupek prekludován po 2 letech a tyto společnosti začínají mít problém, jelikož strategie zdržování a zasílání šablon typu kopírovat/vložit přestává fungovat. Dle mého názoru jejich obchodní model spočívá nabrat co nejvíc klientů, kteří zaplatí “pojistné”. V okamžiku kdy se začínájí objevovat negativní skutečnosti, tak firma zanikne a založí se nová, která je opět čistá. Za těmito společnostmi zůstává spoušť v podobě exekucí, zákazů řízení o kterých zákazník nemá tušení apod.

   Za sebe mohu zpětně říci, že jsem byl blázen, když jsem jim zaslal dopis o přestupku a nepožadoval žádnou zpětnou kontrolu. Sice mi vyřešili vše, ale kdyby ne, tak se o tom ani nedozvím a v nejhorším případě sedím ve vězení za maření úředního rozhodnutí – zákaz řízení.

   Nicméně obecně mohu podobnou službu doporučit a zcela jistě to má budoucnost. Jen dnes bych si dal pozor, zda mám naprostý přehled o tom co se děje a kdo mě zastupuje. Tzn. abych měl přístup do systému, který mě informuje, co za přestupky se řeší a v jakém jsou stádiu. Sám využívám podobnou službu, kterou provozuje majitel fóra 30kmh.cz, což je spíše komunitní projekt sloužící jako obrana proti nenechavým prstům státu než model jen kvůli zisku.

   Dovolil bych si rozporovat jak bylo napsáno výše, že to nefunguje tak, že si zaplatím 3k ročně a jsem bůh který může vše.

   Řidiči jsou momentálně velmi vděčná skupina pro státní rozpočet. Vznikají naprosto absurdní zákony, která mají za cíl spíše naplnit státní kasu než bezpečnost na silnicích. Poldové na silnicích jsem jak agenti OVB. Mají plány na počet pokut a o bezpečnost již dnes vůbec nejde. Např. nedávno jsem zažil velmi zajímavou situaci – jel jsem v koloně asi 5 aut a projíždíme typickou přehlednou průjezdní vesnicí na hlavním tahu. Uprostřed vesnice buzerační radar který je nastaven na 45Km/h (při vyšší rychlosti hodí červenou, ikdyž se smí jet 50).

   Velmi příjemně mě překvapilo, když nikdo z aut přede mnou ani náznakem nezpomalil a celá kolona projela vesnici a semafor na červenou cca 65Km/h.

   Pokud je dnes ještě někdo tak naivní a věří, že předpisy a zákony by se měli dodržovat, doporučím mu nahlédnout do rozpočtu nějakého města či vesnice. Dnes jsou pokuty normální součástí příjmu a jako takové se plánují na rok dopředu. Je až neskutečné, jak jsou plány a realita velmi blízko. Tzn. kdyby všichni jeli 50, tak se tam dá 40. Kdyby jeli 40, tak se tam dá 30. A kdyby i pak všichni vše dodržovali, tak při výjezdu z externího skladu IKEA v Praze Zličín, jsem viděl značku, jež jsem ani nevěděl, že vůbec existuje – maximální povolená rychlost 5Km/h. Jsem se divil, že nejsou někde fízlové a neměří tam. Úspěšnost by měli 100%.

   0

   0
    | Odpovědět privátně
   •  Martin Viktora 
    Účastník

    Mám osobní zálibu (chcete-li úchylku): vášnivě rád řeším dopravní přestupky. Zejména své vlastní, ale zastupuju i pár svých známých. Úspěšnost obhajoby cca 90 %. Někdo hraje golf, já se bavím právě takto. A mohu na 100 % potvrdit slova předřečníka Jaroslava H. Není to zdaleka tak jednoduché, jak se až pornografickým způsobem propaguje (“pojisti se, dělej si co chceš, my to za tebe vyřešíme”).

    0

    0
     | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account