Zobrazeno 4.779x

Označeno štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. This post has been viewed 4780 times Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Eliška Svobodová a poslední změna proběhla 5 roky, 4 měsíci. This post has been viewed 4780 times

 • Autor
 • Dobrý den,

  chtěla bych s Vámi prodiskutovat případ mých klientů, ke kterým jsem se dostala. Žena na MD s dvěma malýma dětma a muž truhlář – živitel rodiny s cca 20 000 Kč. Rodina má uzavřena 4 životní pojištění:

  1) Genio(pro 1. dítě) – klasická točka (pouze na spoření, žádná rizika) – klientce bylo řečeno, že po vložení 25 000 Kč na toto životko si je bude moct za dva roky v klidu vybrat – (smlouva na 12 500 ročně)

  2) Genio (pro 2. dítě)- ten samý příběh, jen na 21 000 ročně

  3) Genio (pro ženu) – minimální zajištění rizik – měsíční platba 1 300 Kč

  4) 7BN (pro muže) – zajištění rizik a zbytek spoření, měsíční platba 1 400 Kč (tuto smlouvu jsem bohužel neměla možnost vidět)

  5) Dvě penzjika – 1. od KB z roku 2006, kde je naspořeno cca 70 000 Kč (přispíval zaměstnavatel – nyní už asi 5 let ne, klientovi bylo řečeno od předchozího poradce, ať tam nic nevkládá – takže tam pouze leží peníze), 2. je od Allianz na min. platbu 300 měs.

  Žena je poměrně zoufalá, jelikož zjistila, že o našetřené peníze přišla, navíc tuto věc řeší za zády manžela, který by prý údajně hrozně zuřil, až by toto zjistil…

  Jak ženě nejlépe pomoc, aby přišla o co nejméně peněz? Je schopná dětem platit měsíčně 500 každému, plus zajištění jí a manžela… Nerada bych udělala ukvapené rozhodnutí a tak se chci poradit s vámi…

  Děkuji a přeji hezký den, Eliška

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Prášil 
  Účastník

  Jestli stojíte o možnou pomoc, napište mi na jiri.prasil@pteam.cz

  4

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Vašek Kott 
  Účastník

  Jestli to o tech zivotkach mate i nekde na papire, zkuste se obratit na pojistovnu ci centralu te zprostredkovatelske firmy a zadat zruseni od pocatku.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  TP 
  Účastník

  Dobrá prasárna ty životka :) půjde zrušit od počátku, jen to bude chvíli trvat, a to bych udělal. Poradce, který to sjednával, je z jaké instituce?

  Zbytek už snad zvládnete (nová rizikovka, vhodnější spoření)

  3

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account