Zobrazeno 2.517x

Toto téma obsahuje 2 diskutující a má 4 odpovědi. This post has been viewed 2518 times

• Autor
    •  tolar1
      Člen

Zdravím.

V roce 2014 jsem ukoncoval spolupraci s OVB. Ted mi po 3.5 letech behu smlouvy u CP (uzavirano v lete 2013) prisel dopis o saldu na proviznim uctu, kuli stornu od pocatku, ktere po mne chce OVB uhradit. S pravnikem se kuli tomu chystame jit k soudu, jelikoz mame podklady k nekolika soudnim rizenim ve stejne zalezitosti (storno od pocatku po vice jak 2 letech), kde OVB spor prohralo kuli chybe ve smlove o obchodnim zastoupeni.

Chci se zeptat jestli s tim nekdo z vas nema zkusenost? Jestli uz se nekdo z vas drive nepoustel s OVB do sporu kuli stornu od pocatku a jak jste dopadli? Děkuji

0

0
       | Odpovědět privátně
    •  SK
      Účastník

Mě by spíše zajímalo, jak ta smlouva vypadala, že Vám ji ČP vypověděla od počátku? Že by nějaké rozpuštěné stavebko nebo něco na podobný způsob? Nějak se mi nezdá, že by Vám ČP vypověděla od počátku kvalitně nastavenou rizikovku:))

0

0
       | Odpovědět privátně
      • Profilové foto
        Anonym

Co si budeme nalhávat, bylo to něco na ten způsob. Samozrejme s odstupem jsem zjistil co jsem vytvarel, ale uz jsem byl v situaci kdy jsem si nemohl dovolit ty smlouvy zrusit. Teď ale bez neakeho moralizovani, Máte s tim neakou zkusenost? Nebo rady?

0

0
         | Odpovědět privátně
        •  SK
          Účastník

Oceňuji Vaši upřímnost, je škoda, že Vás potkalo co Vás potkalo. Zkušenost mám pouze z role toho, co klientovi získává zpátky peníze, jak si to OVB vyřeší, nedokážu říct. Nicméně jsem názoru, že soudní spor pro Vás nedopadne, a budiž (snad) alespoň malou útěchou, že storno půjde z větší části na Vaše bývalé nadřízené, kteří Vás do toho namočili. Moje rada je, komunikujte s OVB a pokuste se domluvit na splátkovém kalendáři, víc asi bohužel udělat nemůžete.

0

0
           | Odpovědět privátně
      • Profilové foto
        Anonym

0

0
         | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři

Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account