Zobrazeno 1.602x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. This post has been viewed 1603 times Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 2 roky a 5 měsíci. This post has been viewed 1603 times

 • Autor
  •  Anonym
   Člen

   Zdravím Vás,

   jsem tu nový a nerad bych (prozatím )prozrazoval u jaké společnosti působím. Mám na Vás nicméně pár dotazů týkajících se strojního pojištění. Rád bych nabízel klientům “prodlouženou záruku” strojů formou právě strojního pojištění. Máte s tímto typem pojištění nějaké zkušenosti ? Dříve jsem působil hlavně v oblasti pojištění aut, ale pár strojních pojistek jsem v minulosti uzavíral (ČSOBpoj., KOOP).Zde šlo ale vždy hlavně o allrisk a krytí živle, odcizení atp.

   Nyní jsem poptával konkrétnější produktové info u větších pojišťoven a čekám na vyjádření. VPP mám pročtené, nicméně jde mi spíše o praktické zkušenosti s likvidacemi a s použitím pojištění jako prodloužení záruky. Pokud nebudete chtít reagovat na příspěvek od Anonyma, samozřejmě chápu, nicméně do budoucna si určitě vyplním plnohodnotný profil.

   Děkuji všem za případné odpovědi

   2

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account