Zobrazeno 1.351x

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. This post has been viewed 1352 times Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna proběhla 1 rokem, 11 měsíci. This post has been viewed 1352 times

 • Autor
 •  Anonym 
  Člen

  Zdravím Vás,

  jsem tu nový a nerad bych (prozatím )prozrazoval u jaké společnosti působím. Mám na Vás nicméně pár dotazů týkajících se strojního pojištění. Rád bych nabízel klientům “prodlouženou záruku” strojů formou právě strojního pojištění. Máte s tímto typem pojištění nějaké zkušenosti ? Dříve jsem působil hlavně v oblasti pojištění aut, ale pár strojních pojistek jsem v minulosti uzavíral (ČSOBpoj., KOOP).Zde šlo ale vždy hlavně o allrisk a krytí živle, odcizení atp.

  Nyní jsem poptával konkrétnější produktové info u větších pojišťoven a čekám na vyjádření. VPP mám pročtené, nicméně jde mi spíše o praktické zkušenosti s likvidacemi a s použitím pojištění jako prodloužení záruky. Pokud nebudete chtít reagovat na příspěvek od Anonyma, samozřejmě chápu, nicméně do budoucna si určitě vyplním plnohodnotný profil.

  Děkuji všem za případné odpovědi

  2

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account