Zobrazeno 6.112x

Označeno štítky: ,

Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. This post has been viewed 6113 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Průcha a poslední změna proběhla 6 roky a 2 měsíci. This post has been viewed 6113 times

 • Autor
  •  Radek Grapa
   Účastník

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo z Vás zkušenosti se společností Trading Academy?

    | Odpovědět privátně
  •  Anonym
   Neaktivní

   Dobrý den,

   mám s nimi zkušenosti velmi dobré. Studuji u nich již 3 měsíc FX + Kryptoměny. Mají sice dražší výuky ale peníze se vyplatí investovat. Učí mě různí učitelé a každý z nich má reálné zkušenosti s trhem , což jsem si ověřil, že jsem chtěl ukázat historii účtu. Zároveň co oceňuji je možnost individuálních lekcí, takže se nemusím přizpůsobovat jejich plánu,ale snaží se mi vyjít vstříc s termíny lekcí. Za další na lekci jsem jen já a lektor to je taky supr. Před tím jsem absolvoval jiné kurzy ale bud´ se mi nikdo nevěnoval nebo to bylo formou seminářů a to mě fakt nic nenaučilo. No a v neposlední řadě oceňuji to, že mě nikdo netlačí abych zainvestoval reálné peníze. Dostávám domácí úkoly :-D aby si ozkoušeli že jsem všemu porozuměl. Jako za mě mohu doporučit.

    | Odpovědět privátně
  •  Anonym
   Neaktivní

   Dobrý den pane Průcho,

   omylem jsem Vám odeslal odpověď do zpráv( ještě se tady moc neorientuji.) Jsem tu nový, nevím jak to funguje a proto si svou anonymitu chci udržet. Né každému vyhovuje mít na profilu foto obličeje. Reagoval jsem pouze proto,že s tou společností mám dobré zkušenosti nic víc. Není potřeba se tím nějak zaobírat. Pracuji jako finanční poradce už nějaký pátek a bohužel mi má práce neumožňuje rozšířit své dovednosti o burzovní tématiku. A pokud chce být člověk opravdu profík, měl by se vzdělávat a proto jsem volil tuto společnost. Takže doufám, že Vám odpověď stačí.Ale pokud Vám o mé foto tolik jde velmi rád Vám jí zašlu do zpráv.:-)

    | Odpovědět privátně
   • Můj komentář nebyl ani tak k Vám, jako spíše k administrátorům. Když chce člověk psát anonymně, tak by nemělo být dohledatelné, kdo tím anonymem je. Adresuji komentář teď lépe.
    Anonymita je podle mě u Vás zbytečná a pro hodnocenou instituci i škodlivá – anonymním hodnocením moc lidí váhu nepřikládá.

     | Odpovědět privátně


Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account